Domov La Fábrica Raúl sa nevzdáva

Raúl sa nevzdáva

Napriek sklamaniu v Elde, kde sa Castille nepodarilo postúpiť do Segunda División, ostávajú trénerove plány nezmenené.

Autor: Marek
0 komentár

Raul zostáva. Jeho zámerom je viesť druhý tím aj v nasledujúcej sezóne.

Raúl, ktorý zajtra oslávi 46. narodeniny, v posledných mesiacoch odmietol viacero ponúk, keďže chcel zostať na lavičke Castilly.

Svoje plány oznámil po skvelom obrate s barcelonským rezervným tímom. „Rád by som tu pokračoval v práci,“ povedal otvorene. Nebola to len prázdna fráza. To je jeho zámer, ale… aký je zámer klubu?

Real Madrid dláždi cestu Álvarovi Arbeloovi, aby viedol Castillu, ale najprv treba niečo urobiť s Raúlom, absolútnou legendou klubu, ktorého meno kričali na Estadio Alfredo Di Stefano, keď jeho hráči v semifinále play-off porazili Barcelonu. Svedkom ovácií sa stal aj Florentino Pérez, ktorý zápas sledoval zo svojej lóže.

V najbližších dňoch sa uskutoční stretnutie vedenia s Raúlom. To však nemá nič spoločné s tým, čo sa stalo s Eldense – obe strany sa na takejto potrebe a načasovaní dohodli už pred časom.

Významnú úlohu môže zohrať Santiago Solari, ktorý je jedným z futbalových riaditeľov. Raúlova zmluva s klubom sa automaticky obnovuje každý rok, pokiaľ jedna zo strán nesúhlasí s predĺžením. Úmysel trénera je jasný, ale loptička je na strane klubu, hlási AS.

Ak Raúl zostane v Castille, budúca sezóna bude oveľa ťažšia. Jeho tím prejde veľkou zmenou a tímy opustia hráči ako Sergio Arribas, Rafa Marín a Carlos Dotor. Castilla sa v sezóne 2023/24 opäť pokúsi o niečo, čo začína byť prekliatím La Fábrici – postup do Segunda División. Dosiahnuť to môže byť ešte väčšia výzva ako v minulej sezóne.

MARCA však hlási, že klub španielskemu trénerovi stále verí a plán na budúcu sezónu je už vypracovaný. Denník je presvedčený, že Raúl zostane v Castille ešte jednu sezónu, pretože Real Madrid mu úplne dôveruje.

zdroj: marca.com, as.com

Subscribe
Notify of
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x