Domov La Fábrica Real začína hľadať talenty

Real začína hľadať talenty

V Brazílii sa začína São Paulo Cup, najprestížnejší mládežnícky turnaj na svete. Práve tam si Real všimol Endricka a Viníciusa.

Autor: Patrik98
0 komentár

Futbalová planéta začína rok odznova a sústredí sa na Brazíliu, konkrétne na Junior Cup v Sao Paule, alias Copinhia . Dnes sa začína najslávnejší mládežnícky turnaj na svete.

Počas turnaja skauti z veľkých klubov hľadajú tie najväčšie talenty. Ročník 2024, 57. v histórii, sa uskutoční od 2. do 25. januára a v súťaži sa predstaví 128 tímov rozdelených do 32 skupín.

Copinha je šampionát, z ktorého v posledných rokoch vzišli hráči ako Endrick, Gabriel Jesús, Martinelli, Vinicius, Oscar, Lucas Moura, Ganso, Marquinhos, Danilo, Casemiro, Neymar … Teda tí najlepší z najlepších v Brazília.

Real sa špecializoval na získavanie najlepších hráčov na tomto turnaji. Posledný príklad sa týka Endricka. Predtým sa do klubu pripojili Vinícius – brilantný v Copinhii – a vynikajúci Rodrygo a Reinier .

Los Blancos ale nie sú jediní, ktorí sa orientujú na brazílsky trh, práve naopak. Nedávno City Group podpísala zmluvu so Savinhom a Kaikym, Arsenal s Martinellim, Chelsea s Andrey Santosom a Angelom, Juve s Kaiom Jorgem, PSG Beralda a čoskoro uzavrie prestup Moscarda…

Zdroj: realmadryt.pl
Subscribe
Notify of
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x