Domov Fanklub

Fanklub

Autor: Marek

LA PEÑA MADRIDISTA DE ESLOVAQUIA JE OZNAČENIE PRVÉHO OFICIÁLNEHO FANKLUBU REALU MADRID NA SLOVENSKU.

Ide o jedinečný projekt fanúšikov Realu na Slovensku. Jeho základy su vybudované na úzkej spolupráci s klubom a jeho hodnotami. Vznik tohto oficiálneho fanklubu sprevádzalo množstvo práce a úsilia smerovaných k jedinému cieľu, aby aj fanúšikovia Realu Madrid C. F. na Slovensku mali svoju oficiálnu štruktúru a formu na podporovanie a zvyšovanie povedomia Realu Madrid C. F. na územi Slovenskej republiky. 

Myšlienka vytvoriť niečo také, ako je oficiálny fanklub Realu na Slovensku vznikla na jar v roku 2012. Po prvotných a neformálnych úvahách sa pár nadšencov a fanúšikov Realu rozhodlo urobiť všetko preto, aby aj fanúšikovia Realu Madrid C. F. na Slovensku mali svoj oficiálny fanklub. Po dlhých a náročných mesiacoch sa podarilo pripraviť všetky nevyhnutné dokumenty na registráciu ministerstvom a následné schválenie fanklubu klubom. Dňa 26.06.2013 bola “La Peña Madridista de Eslovaquia” oficiálne zeregistrovaná, ako občianske združenie Ministerstvom vnútra SR.

Po registrácii fanklubu na územi SR bola “La Peňa Madridista de Eslovaquia” dňa 30.9.2013 schválená klubom a zaradená do oficiálneho zoznamu “supporters clubs” Real Madrid C. F. Charakter a identita “La Peña Madridista de Eslovaquia” je obsiahnutá v oficiálnom logu fanklubu, ktorý tvoria prvky oficiálneho loga Realu Madrid C. F. a prvky štátnych symbolov SR. Práve spojitosť týchto symbolov vyjadruje vieru a ducha spolupráce medzi klubom Real Madrid C. F. a fanklubom La Peña Madridista de Eslovaquia.

Základnou myšlienkou tohto projektu sú práve prvotné úvahy a nadšenie, na ktorých vznikol tento oficiálny fanklub.

Jedná sa o snahu sformalizovať a zjednotiť všetkých fanúšikov Realu na Slovensku a vytvoriť rešpektovanú a jednotnú základňu tohto nášho milovaného klubu. 

V spolupráci s rôznymi partnermi a inštitúciami chceme členom fanklubu prinášať množstvo výhod, projektov a podujatí nielen na na územi SR, ale aj na Europskej úrovni samozrejme s dôrazom na spoluprácu s Madridom. 

Ako fanklub chceme dôstojne reprezentovať filozofiu a ducha Madridizmu a šíriť dobré meno klubu na Slovensku prostredníctvom silnej, rešpektovanej a charakternej členskej základne. 

LA PEÑA MADRIDISTA DE ESLOVAQUIA

BENEFITY

LÍSTKY NA ZÁPAS

Členom fanklubu dokážeme zabezpečiť lístky na domáce i vonkajšie zápasy La Ligy, Ligy majstrov a rôzne iné zápasy. Sú za ceny ako priamo z klubu.

ZÁJAZDY

Člen fanklubu má prednostné právo zúčastňovať sa na našich zájazdoch za výhodnejších podmienok "nečlen".

ČLENSKÁ KARTA

Priamo z Realu Madrid. Slúži ako Tvoj identifikátor na rôzne zľavy ako napríklad Bernabéu Tour.

Marek Varga

PREZIDENT FANKLUBU

Marek má na starosti chod fanklubu, členstvá a samotné občianske združenie. Je zároveň aj šéfredaktorom webu halamadrid.sk a spravuje eshop. Blízke sú mu aj marketingové aktivity fanklubu a webstránky.

Vladimír Dančík

VICEPREZIDENT

Vlado zabezpečuje lístky na zápasy pre členov fanklubu. Pravidelne organizuje aj charitatívne aktivity pod záštitou nášho občianskeho združenia. Ďalej sa venuje administratívnej činnosti a má na starosti aj komunikáciu s Realom Madrid.

Vladimír Uhrin

TRAVEL MANAGER

Na Slovensku je len málokto do roka tak častokrát na zápase Realu Madrid ako Vlado a to vo všetkých kútoch Európy. Práve preto má práve on na starosti všetky zájazdy, ktoré sú organizované pod záštitou fanklubu.

O NÁS

FANKLUB
1
ČLENOV
1 %
MUŽI
1
ØVEK

Madridismo pre mňa znamená veľa. Množstvo zážitkov, skúseností, priateľstiev sú dôkazom toho, že futbal spája. Real Madrid spája. Teší ma, že vďaka fanklubu sme splnili sen už stovkám Madridistov. Hala Madrid!

Marek Varga

PREZIDENT OFICIÁLNEHO FANKLUBU

Pridaj sa k nám

Staň sa súčasťou slovenského fanklubu a pridaj sa ku komunite slovenských a českých Madridistov. Užívaj si benefity, aké len tak hocikde nedostaneš. Využi naše poradenstvo v oblasti cestovania, ubytovania v Madride, alebo kdekoľvek v Európe. A to všetko v rámci členského balíka.