Domov Lístky na Real Madrid

Lístky na Real Madrid

Autor: Marek Varga

REAL MADRID SPOLU S NAMI

Lístky na zápas

Pomôžeme Ti dostať sa na zápas Realu Madrid, či už je to domáca liga, Liga majstrov, alebo iná súťaž. Stačí, ak si našim členom a o všetko sa postaráme, samozrejme lístok za najlepšiu cenu.

Oficiálny fanklub

Sme oficiálny fanklub Realu Madrid a lístky žiadame priamo z klubu. Vycestuj do Madridu aj ty s pocitom, že si súčasťou jediného oficiálneho fanklubu na Slovensku a v Českej republike. Je to veľký status v komunite Madridistas!

Kompletný servis

So všetkým Ti pomôžeme. Nemusíš mať strach. Či už ideš po vlastnej trase, alebo s nami na fanklubový zájazd, môžeš bezplatne využiť naše skúsenosti a so všetkým Ti poradíme.

Spoločné zájazdy

Chceš zažiť atmosféru aj s ďalšími slovenskými alebo českými Madridistas? Potom neváhaj a prihlás sa na náš spoločný zájazd, kde za najvýhodnejšiu cenu máš všetko zabezpečené - ubytovanie, lístok na zápas a obojsmernú letenku. O tom je predsa fanklub 🙂

Ako postupovať?

Žiadosť o lístok

Kategórie lístkov na domáci zápas

Pokiaľ sa jedná o domáci zápas na Estadio Santiago Bernabéu, vybrať si môžeš zo štyroch kategórii na sedenie. Prinášame stručný prehľad kategórii, ktorú si môžeš zvoliť. V zátvorke uvádzame rozmedzie orientačných cien, ktoré sú závislé od typu zápasu. Najnižšia hranica je pre menej atraktívne zápasy, a vyššia hranica je na tie najviac atraktívne zápasy. Vyššie si môžete pozrieť štatistiku, kde uvádzame aj konečné ceny lístkov.

PRE VIAC INFO NÁS KONTAKTUJ NA ČÍSLE
+421 908 789 057

Ing. Vladimír Dančík - viceprezident fanklubu