Domov Novinky Kroos: „Hnev Bayernu je oprávnený“

Kroos: „Hnev Bayernu je oprávnený“

Toni sa vyjadril k spornému momentu semifinále LM vo svojom podcaste.

Autor: Michal
0 komentár

Na konci semifinálového triumfu Realu Madrid v Lige majstrov nad Bayernom Mníchov vyjadrili Bavori rozhorčenie z kontroverzného incidentu, ktorý im mohol zabrániť dotiahnuť zápas do predĺženia. Spomínaný incident vyvolal diskusiu vo futbalovom svete, pričom stredopoliar Realu Madrid Toni Kroos pridal svoj hlas do diskusie v najnovšej epizóde svojho podcastu Einfach mal Luppen, ktorý spolu so svojím bratom Felixom moderuje.

Pri prakticky poslednej akcii zápasu sa zdalo, že obranca Bayernu Matthijs de Ligt skóroval. Jeho radosť však mala krátke trvanie, pretože rozhodca Szymon Marciniak už po signáli asistenta rozhodcu odpískal ofsajd.

Kroos sa zamyslel nad týmto momentom a vyjadril svoj názor na rozhodnutie a počas podcastu ho označil za „zlé rozhodnutie“. Zdôraznil, že je dôležité nechať hru pokračovať až do konca hry a nie ju predčasne zastaviť pre ofsajd.

„Bolo to zlé rozhodnutie,“ povedal Kroos. „Musíme nechať hru pokračovať a nechať hráčov hrať až do konca. Myslím si, že chyba je hlavne na strane asistenta, pretože ak zdvihne vlajku, rozhodca pochopí, že to jasne videl a verí, že pravdepodobne došlo k ofsajdu na tri metre. Hnev Bayernu je oprávnený, pretože musíme hrať až do konca zápasu. 100 %.”

Kroos tiež uznal, že aj keď bolo nevyhnutné hrať ďalej, nezaručilo to, že Bayern z tejto príležitosti skóruje.

„Neviem, či došlo k hromadnému zastaveniu, pretože pred výstrelom ste počuli píšťalku,“ vysvetlil. „Bolo viditeľné, že napätie kleslo medzi všetkými, ktorí chceli zabrániť akcii.“

zdroj: managingmadrid.com

Subscribe
Notify of
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x