Domov Novinky Modrič: „Bola to skvelá noc a skvelý výkon od tímu“

Modrič: „Bola to skvelá noc a skvelý výkon od tímu“

"Musíme sa Bernabéu veľmi poďakovať, vytvorili veľkolepú atmosféru. S týmito fanúšikmi je všetko jednoduchšie," povedal Chorvát.

Autor: Michal
0 komentár

Modrič odohral celé Clásico na Santiago Bernabéu. Chorvát po zápase v televízii Realmadrid TV povedal: „Víťazstvo nás približuje k tomu čo chceme, k ligovému titulu. Bola to skvelá noc a skvelý výkon od tímu. Nikdy sme neprestali veriť. Dvakrát sme prehrávali, ale stále sme tlačili, hrali dobre, tlačili a nakoniec sme otočili znova a znova. Je to skvelá noc, ako mnoho ďalších na Bernabéu.“

Kľúč k návratom

„Okrem kvality samozrejme, ktorú musíte mať, je tu neskutočný charakter a viera. To už nie je náhoda. Ak sa to stane toľkokrát, nie je to náhoda. V tomto tíme je niečo, čo nás posúva vpred. A s týmto davom, ako dnes, to všetko uľahčuje“.

Santiago Bernabéu

„Je to neuveriteľné. Sme veľmi šťastní a ďakujeme fanúšikom. Vytvorili veľkolepú atmosféru. Keď hráte doma s publikom, ktoré vás povzbudzuje, ako dnes, všetko je jednoduchšie. Musíme Bernabéu veľmi poďakovať „.

Ťažká práca

„Dalo by sa toho veľa povedať, v stredu sme odohrali veľmi ťažký 120-minútový zápas, v ktorom sme boli fyzicky aj psychicky vyčerpaní. No opäť sme ukázali, že sme v dobrej fyzickej aj psychickej forme. Sme tam kde chceme byť, máme 11 bodov. Nie sme ďaleko od víťazstva v lige.“

zdroj: realmadrid.com

Subscribe
Notify of
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x