Domov Mužstvo 🎥Castilla dokázala otočiť nepriaznivý stav a z Leonesy si odnáša tri body

🎥Castilla dokázala otočiť nepriaznivý stav a z Leonesy si odnáša tri body

Castilla zostáva stále neporazená. Rezervný tím Realu Madrid porazil Cultural po góloch Javiho Sáncheza a Seoaneho. V zostave figuroval aj Vinicius Jr.
Úvod zápas sa hral vo vysokej intenzite, nebezpečné šance mali Cultural, na druhej strane sa Vinicius rútil sám na brankára, avšak neúspešne.
Cultural otvorili skóre po góle Aridaneho a výsledkom 1-0 sa skončil prvý polčas zápasu. Castillu čakala v druhom polčase náročná úloha.
Solariho tím prevzal kontrolu a v 50. minúte sa z penalty presadil Javi Sánchez a v 68. minúte Seoane pri jednom z protiútokov zvýšil na 1-2.
Cultural Leonesa: Palatsi, Nicho, Unai, Ivan, Viti (Mancebo, 87′), Yeray (Sergio, 58′), Eneko (Zelu, 79′), Ortiz, Sené, Hugo a Aridane.
Real Madrid Castilla: Luca, Lopez, De la Fuente, Javi Sanchez, Zabarte, Jaume (Martin, 87′), Seoane, Feuillassier (De Frutos, 57′), Fidalgo, Vinicius Jr, a Cristo (Ayoub, 92′).

Zdroj: realmadrid.com