Domov Prestupy Relevo: Mastantuono si vybral Real

Relevo: Mastantuono si vybral Real

Argentínčan chce prestúpiť do Madridu a každú ponuku, ktorá mu príde z hlavného mesta Španielska, bude brať ako prioritu.

Autor: Marek Varga
0 komentár

Real Madrid sa drží cesty, ktorá mu v posledných rokoch priniesla také dobré výsledky na prestupovom trhu. Neustále hľadajú mladých hráčov za dobrú cenu, ktorých môžu podpísať skôr ako iné veľké kluby.

Takto prišli Vinícius, Rodrygo a Camavinga, pričom posledným prípadom je Endrick. Hráč Palmeiras príde v júli na Santiago Bernabéu. Ale dovtedy môžu Los Blancos podpísať ďalšieho tínedžera: Franca Mastantuona z River Plate, uvádza Relevo.

Argentínčan bude mať v auguste 17 rokov. V skutočnosti už boli nadviazané kontakty s cieľom prejaviť záujem a lepšie spoznať hráča a jeho okolie. Vznikol kompletný profil, ako to už v takýchto prípadoch býva, aby klubu nič nechýbalo.

Reakcia klubu je veľmi pozitívna. Mastantuono chce hrať za Real a už to súkromne oznámil, zdôrazňuje Relevo. Z tohto dôvodu požiadal o uprednostnenie akejkoľvek ponuky, ktorá príde z Madridu, pričom na pozadí zanechal ponuky od mnohých iných veľkých klubov, ktoré prejavili záujem. Je to vyhlásenie s úmyslom, ktorý by mohol viesť k tomu, aby sa jeho prestup stal skutočnosťou.

Real Madrid to vie a už teraz v klube premýšľajú nad tým, ako si všetko naplánovať. Mastantuonova ochota zvyšuje optimizmus a umožňuje priateľskejšie rokovania s River.

Najnovším predĺžením zmluvy sa jeho klauzula zvýšila na 45 miliónov, no veria, že sa im túto sumu podarí znížiť vďaka dobrým vzťahom s klubom z Buenos Aires.

Ak to vezmeme do úvahy, suma vynaložená na Enza Fernándeza, Juliána Álvareza a Echeverriho znamená, že Los Blancos majú do činenia s klubom v dobrej finančnej situácii.

Myšlienka, ktorú majú v kanceláriách, je zopakovať vzorec, ktorý bol použitý pri Endrickovi: zaplatiť fixnú časť a druhú časť v bonusoch a nechať Mastantuona v River Plate, kým nedovŕši 18 rokov (august 2025).

Časť týchto bonusov je založená na skutočnosti, že by mali určitú záruku, že hráč bude naďalej získavať minúty. V prípade hráča Palmeiras to fungovalo perfektne.

Vo veku 16 rokov sa stredopoliar narodený v Azule stal veľkým klenotom argentínskeho futbalu, ktorý naďalej generuje talenty.

Pre Demichelisa je čoraz dôležitejšie, že v tejto sezóne odohral 11 zápasov a strelil dva góly. Správy o jeho budúcnosti budú v nasledujúcich mesiacoch silnieť, no jedno je isté: Mastantuono chce hrať za Real.

zdroj: relevo.com

Subscribe
Notify of
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x