Domov Mužstvo Luka Modrič je údajne nespokojný s pozíciou náhradníka

Luka Modrič je údajne nespokojný s pozíciou náhradníka

Klebetí sa, že chorvátsky maestro nebol nadšený, že v otváracom zápase nebol členom základnej zostavy.

Autor: Michal
3 komentáre

Real Madrid prešiel v lete miernou premenou. Boli privedení hráči ako Jude Bellingham a Arda Guler, ktorí by mohli byť pravidelnou súčasťou tímu v nasledujúcich rokoch. Na druhej strane, stálica ako Karim Benzema už v klube nie je. Jeho odchod viedol aj k zmene formácie.

Carlo Ancelotti použil počas predsezónnej prípravy rozostavenie 4-4-2 so zmiešanými výsledkami. Tohto rozostavenia sa držal aj v prvom zápase La Ligy.

Zatiaľ čo Vinicius Jr a Rodrygo začínali ako duo hore, v strede poľa bol diamant. Bellingham na ofenzívnej pozícii, defenzívu mal na starosť Aurelien Tchouameni a medzi nimi boli Eduardo Camavinga a Fede Valverde.

Na lavičke zostali dve klubové legendy, Toni Kroos a Luka Modrič. Obaja však naskočili v druhom polčase.

Superhviezda Realu Madrid je údajne nespokojná

Ako informovalo Mundo Deportivo, Modrič je nespokojný so svojou súčasnou situáciou. Nie je to tak dávno, čo s klubom predĺžil zmluvu. No teraz zdá sa nie je zmierený s úlohou náhradníka.

Ťažko vyhodnotiť či sú klebety o tom, že je Luka nešťastný, pravdivé. Budúci mesiac oslávi 38 rokov a musel očakávať obmedzenú úlohu v tíme, najmä po podpísaní zmluvy s Bellinghamom.

Všeobecne sa očakáva, že to bude Modričova posledná sezóna v Reale Madrid. Za tie roky odviedol skvelú prácu. No vek nezastavíš. Nastal čas na rozvoj ďalšej generácie. To však neznamená, že Chorvát nebude pre tím prínosom. V priebehu sezóny dostane určite značnú porciu minút.

zdroj: therealchamps.com

Subscribe
Notify of
3 Komentárov
Staršie
Novšie Najviac hlasov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

3
0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x