Domov Mužstvo Real ponúkne Carvajalovi nový kontrakt

Real ponúkne Carvajalovi nový kontrakt

Kráľovský tím chce odmeniť jedného z kapitánov, ktorému vyprší aktuálny kontrakt 30. júna 2025, a predložiť mu ponuku na predĺženie kontraktu do roku 2026.

Autor: Patrik98
0 komentár

Dani Carvajal dokazuje, že zo svojej pozície môže byť kľúčovým hráčom, ktorý rozhoduje o osude zápasov. Svojím futbalom a charakterom sa stal nepostrádateľným hráčom, aj keď musíme priznať aj to, že Lucas Vázquez, keď nastúpil na jeho miesto, výkonnostne nezaostával, tvrdí MARCA .

Zmluva mu vyprší v roku 2025, keď bude mať pravý obranca 34 rokov, no pred koncom zmluvy sa vedenie Realu Madrid už rozhodlo ponúknuť mu predĺženie zmluvy.

Vo Valdebebas niet pochýb. Tréneri a riaditelia si uvedomujú, že Carvajal sa stal jedným z pilierov tímu. Pre mnohých je srdcom a dušou Ancelottiho základnej jedenástky. V najbližších týždňoch mu vedenie klubu predloží ponuku na nový kontrakt.

V jeho aktuálnej zmluve je ešte jedna sezóna, s opciou na ďalšie v závislosti od jeho výkonnosti.Pocit je taký, že Carvajal má pred sebou dostatok času. Jeho výkony to dokazujú už mesiace.

Komplikované chvíle hodil za hlavu, a to vďaka svojej schopnosti prekonať ich a dôvere, ktorú dostal od Ancelottiho v Reale Madrid a Luisa Enriqueho a De la Fuenteho v národnom tíme. Dokázal sa dostať späť na vrchol a problémy so zraneniami hodil za hlavu.

Táto dôvera v Carvajala neznamená, že predstavenstvo nehľadá posily na Carvajalov post. Keďže budúcnosť Lucasa Vázqueza stále nie je rozhodnutá a jeho zmluva vyprší 30. júna.

Na niektorých pozíciách je tento problém naliehavejší ako na iných. Ako uvádza MARCA , pozícia pravého obrancu sa skúma viac pre budúcnosť ako súčasnosť a momentálne je favoritom Yan Couto. Na ľavej strane bol vybraný Alphonso Davies, u ktorého sa čaká na ďalšie kroky súčasného zamestnávateľa, Bayernu.

Zdroj. realmadryt.pl

Subscribe
Notify of
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x