Domov Mužstvo Militao 2028

Militao 2028

Brazílsky stredný obranca je oddaný tímu Los Blancos, a predlžuje zmluvu ako to urobili predtým jeho krajania Vini Jr. a Rodrygo.

Autor: Patrik98
0 komentár

V Reale Madrid pokračujú predĺženia zmlúv . Najprv to bol Modric, potom Vinicius, neskôr Rodrygo a teraz ako posledný nastúpil do vlaku na predĺženie zmluvy Éder Militao.

Stredný obranca a lídri Realu Madrid sa dohodli na zlepšení a predĺžení spolupráce, ktorá bude odteraz spájať obe strany až do roku 2028. Ako sa stalo pri predchádzajúcich obnoveniach, výpovedná klauzula bude stanovená na jednu miliardu eur.

Militao sa upísal Realu Madrid v zime 2019 z Porta a v lete toho istého roku pristál v hlavnom meste Španielska. Len šesť mesiacov v Portugalsku mu stačilo na prestup do španielskej La Ligy.

Jeho prvá sezóna zaznamenala viac tieňov ako istôt, ale v polovici sezóny 20-21 urobil skok, ktorý spôsobili zranenia Ramosa a Varanea. Odvtedy mu nikto nezobral štartovaciu pozíciu a stal sa základným pilierom obrany.

Vedúci predstavitelia Madridu chceli uznať jeho futbalový rast a urobili tak uzavretím dohody, ktorá ho bude spájať s Realom Madrid do roku 2028. Rozhovory sa začali vlani v marci a všetko sa skončilo v posledných hodinách.

Zdroj: Marca.com

Subscribe
Notify of
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x