Domov Prestupy Haalandova agentka nezatvára dvere pred Realom Madrid

Haalandova agentka nezatvára dvere pred Realom Madrid

Rafaela Pimienta, právnička a agentka Erlinga Haalanda, vo vyhlásení pre El Chiringuito ubezpečila, že jej klient „má svoj osud vo vlastných rukách“ a na obzore sa objavuje Nórova klauzula o uvoľnení, ktorá má platiť od júla 2024.

Autor: Marek Varga
1 komentár

Do uzavretia prestupového okna v Európe zostáva už len pár hodín, hoci v Reale Madrid sa zdá byť všetko čo sa týka príchodov vyriešené.

Je veľa hráčov, ktorí sa ponúkajú Los Blancos takmer každé leto, hoci ich väčšinou mediálna sila zatieni prestupovou telenovelou s Kylianom Mbappém v hlavnej úlohe.

Ale posledný, ktorý sa tento rok dostal na scénu, vždy vyvolal špeciálne emócie pre Madridismo a nie je to prvýkrát, čo flirtoval s bielym dresom.

A je to práve Erling Haaland, ktorý bol v pondelok večer vyhlásený za hráča roka UEFA na žrebe skupín Ligy majstrov v Monaku.

Nórskeho útočníka opäť v médiách pripomenula jeho agentka Rafaela Pimienta, ktorá si vo vyjadreniach pre El Chiringuito nechala otvorené dvere pre všetko, čo sa počas budúceho leta môže stať.

„Naši hráči cítia, že majú svoj osud vo vlastných rukách,“ povedala Pimienta. Ide o dôležité vyhlásenie, najmä vzhľadom na klauzulu o uvoľnení v zmluve 23-ročného hráča, podľa ktorej môže odísť od júla 2024 za sumu medzi 180 až 200 miliónmi eur.

Jeho 52 gólov v 53 vystúpeniach vo všetkých súťažiach v jeho prvej sezóne v Manchestri City je pôsobivých a dokonale zodpovedá úrovni skvelého útočníka, ktorý sa stáva jednou z hviezd, ktorá poznačí nadchádzajúcu dekádu európskeho a svetového futbalu.

Real Madrid ho stále sleduje a ak by sa skomplikoval podpis Mbappého, ktorý bol vždy vo svojom správaní taký nepredvídateľný, neváhal by ísť po útočníkovi Citizens, ktorému sa vždy páčila vízia hrať za Real.

Číslo 9 je stále voľné a osobnosť Nóra by sa dokonale hodila ako povestná čerešnička na torte omladeného madridského projektu.

Ide o debatu, ktorá sa opäť rozprúdi budúce leto, no už teraz ju pozorne sledujú európski giganti. Stať sa môže čokoľvek, najmä ak Mbappé neustále odkladá rozhodnutie.

Loptička je na jeho strane, ale možnosť získať Haalanda, ak sa dostane na dostrel, môže viesť k drastickému zvratu…

zdroj: as.com

Subscribe
Notify of
1 Komentár
Staršie
Novšie Najviac hlasov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

1
0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x