Domov Novinky Kroos drží všetkých v napätí

Kroos drží všetkých v napätí

Toni Kroos asistoval v Mníchove vo fantastickom stretnutí. Stredopoliar opäť dokázal, že táto sezóna je jednou z najlepších v jeho kariére.

Autor: Henriette Ősziová
0 komentár

Kroos písal scenár zápasu s Bayernom Mníchov. Keď Real najviac trpel, 34-ročný hráč upokojil hru. Raz to dokázal krátkymi, inokedy dlhými prihrávkami.

Sem-tam sa pokúsil naštartovať svojich spoluhráčov, ktorí mali dosť starostí s behaním za súperovými hráčmi. Okrem plnenia obrannej činnosti však Nemec dodal súboju aj skutočnú iskru.

Jeho asistencia pri Viniciusovom góle bola skutočne fenomenálna. Nie náhodou sa pri oslave Brazílčanovho presnom zásahu všetci pozerali na Toniho.

Kroosa obdivujú všetci – jeho spoluhráči aj trénerský štáb. A hoci má za sebou ďalšiu skvelú sezónu na najvyššej úrovni, stále nie je jasné, či futbalista vôbec plánuje pokračovať v kariére.

„Ešte som sa nerozhodol. V tejto sezóne chcem hrať na maximálnej úrovni, nerozmýšľal som nad tým, čo ďalej,“ zahmlieval Toni po záverečnom hvizde súboja v Mníchove.

Na jednej strane Kroos dodal tímu pokoj na ihrisku, na druhej strane však vyvoláva obavy mimo neho. Jasným vyhláseniam o predĺžení zmluvy s Realom Madrid sa vyhýba ako čert krížu.

Nech sa na to pozeráme akokoľvek, v klube sú všetci presvedčení o jeho dlhodobom zotrvaní. Predstavenstvo, tréneri a ostatní hráči si nevedia predstaviť iný scenár.

Kroos je vo svojej súčasnej forme hráčom hodným bojovať o Zlatú loptu. V klube nikto nechce ani len pomyslieť na koniec jeho kariéry.

„Zakaždým mu hovoríme, aby hral ďalej. Nielen ďalší rok, ale aj mnoho ďalších rokov. Toni disponuje umením, na ktoré sa rád pozerám a rád s ním hrám,“ komentoval Rodrygo v mixzóne. Všetci dúfajú, že 34-ročný hráč čoskoro oficiálne potvrdí svoje zotrvanie.

Kým sa novinári v Allianz Arene pýtali Kroosa na jeho budúcnosť, on radšej venoval pár slov svojim spoluhráčom. „Prihrávka bola dobrá, ale treba oceniť uvoľnenie a nábeh Viníciusa. Či je to najlepší hráč na svete? Jeden týždeň ľudia hovoria, že je to Vinicius, druhý týždeň je to Bellingham. Pravda je taká, že máme veľa veľmi dobrých hráčov,“ vyhlásil.

Nech sa na to pozeráte akokoľvek, cieľom pre túto sezónu je okrem postupu do finále aj vydýchnuť si po Kroosovom rozhodnutí zostať.

Zdroj: relevo.com

Subscribe
Notify of
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x