Domov Mužstvo Dianie na ihrisku nezodpovedá výsledku 0-3 na Bernabéu

Dianie na ihrisku nezodpovedá výsledku 0-3 na Bernabéu

Barcelona v stredu večer uhrala na Bernabéu výsledok 0-3, ktorý jej zaručuje účasť vo finále Copa del Rey. Napriek tomu sa im herne nedarilo, aj keď skóre tomu nasvedčuje.
Tri strely a tri góly, Katalánci mali v prvom polčase len jeden strelecký pokus, ktorý bol zblokovaný a za celých 90 minút mali celkovo len tri strely na bránu, čo dokazuje 100% úspešnosť v premieňaní šancí.
To nasvedčuje, že tím Ernesta Valverdeho pracoval efektívne, mali dobre organizovanú obranu a v útoku čakali na svoju šancu. Prvý polčas bol ich najhorší proti Los Blancos od Španielskeho Superpohára v roku 2017.
Ter Stegen bol najlepším hráčom Barcelony, zatiaľ čo Luis Suarez urobil všetko s obmedzenými príležitosťami, ktoré mal.
Ousmane Dembele bol tiež pôsobivý, pomáhal Suarezovi a prinútil Varanea dať si vlastný gól. Desať striel na bránu a ani jeden gól v podaní bieleho baletu.
Tím dal do toho všetko a hral dobre, ale chýbajú góly vo veľkých zápasoch a to je problém. V stredu mali fakt šance, ale nedokázali prekonať Ter Stegena. Nuž Barcelona dokázala postúpiť aj bez toho, aby Lionel Messi oslnil svojim výkonom.
Madrid dominoval nad svojim súperom, ale v konečnom dôsledku to nič neznamená. Vinicius Jr. bol nočnou morou pre obranu Kataláncov, ale stále chýba tá koncovka.
zdroj: marca.com