Domov Klub La Liga: Villarreal 2-2 Real Madrid

La Liga: Villarreal 2-2 Real Madrid

KONIEC: VILLARREAL 2-2 REAL MADRID
93′ ČERVENÁ KARTA Bale
92′ ŽLTÁ KARTA Bale
86′ GÓL Gareth Bale zobral zodpovednosť na seba a vyrovnal presnou strelou k bližšej tyči

85′ Luka Modrić pálil spoza pokutového územia, brankár Andres loptu vyrazil k Benzemovi, ten to nedokázal využiť
82′ STRIEDANIE Toni Kroos VON, Fede Valverde DNU
74′ GÓL Z ničoho nič sa domáci ujali vedenia v zápase po góle hráča Moi Gomeza, Courtois najskôr dobre zareagoval na strelu Gerarda, ale odrazená lopta skončila na kopačkách Villarrealu a na koniec z toho vznikol gól
73′ STRIEDANIE Lucas Vazquez VON, Vinicius DNU
68′ STRIEDANIE Luka Jovic VON, Luka Modric DNU
60′ Gól Karima Benzemu nebol uznaný pre ofsajd, hostia aktívnejší v druhom polčase, gól visí vo vzduchu
57′ Obrovská šanca pre Toniho Kroosa, ktorý zakončoval až dvakrát, ale v oboch prípadoch bol úspešnejší brankár Andres
55′ Strelecký pokus Casemira približne z 30m bol nepresný
52′ ŽLTÁ KARTA Quintilla
50′ Toni Kroos zahrával rohový kop, zakončoval Ramos, ale lopta smerovala nad bránu
POLČAS: Villarreal 1-1 Real Madrid
46′ GÓL Akcia ako z učebnice! Krásna akcia, pätička Jovica na Carvajala a gól Garetha Balea

45′ Bieli rozbehli krásnu akciu na jeden dotyk na ktorej konci bol Benzema, ale jeho strelecký pokus skončil na tyči brány Villarrealu
35′ Aktivita Los Blancos pomaly stúpa, v šanci bol Lucas Vázquez, ktorý pálil z prvej, ale trafil len bočnú sieť
32′ Lucas Vázquez centroval z pravej strany, naskočil si na ňu Casemiro, bola z toho skvelá šanca, avšak neskončila gólom
30′ Svoj prvý strelecký pokus si pripísal Toni Kroos, ale pre Andresa strela nebola vôbec nebezpečná
25′ Luka Jovic sa veľmi pekne uvoľnil a zvolil strelu spoza pokutového územia, netrafil však bránu Villarrealu
21′ Gareth Bale mal možnosť zahrávať priamy kop po zahratí domácich rukou, ale namieril len tesne nad Andresovu bránu
12′ GÓL Gerard Moreno na druhý pokus prekonal Courtoisa, rozhodca najskôr gól neuznal, ale technológia VAR nakoniec gól odobrila. Zbytočná strata lopty Sergia Ramosa

10′ K zakončeniu sa dostal Gerard Moreno, ale našťastie pre hostí mieril nepresne
6′ Nebezpečný center z ľavej strany od Garetha Balea, ktorý hľadal Benzemu, bol z toho nakoniec rohový kop
Základná zostava Real Madrid: Thibaut Courtois; Dani Carvajal, Raphael Varane, Sergio Ramos, Ferland Mendy; Lucas Vazquez, Casemiro, Toni Kroos, Gareth Bale; Karim Benzema, Luka Jovic.
Základná zostava Villarreal: Andres; Mario Gaspar, Raul Albiol, Pau, Xavi Quintilla; Samu Chukwueze, Santi Cazorla, Moi Gomez, Vicente Iborra; Karl Toko Ekambi, Gerard Moreno.