Domov Klub Prestup, ktorý definitívne poruší pakt

Prestup, ktorý definitívne poruší pakt

Real Madrid je blízko k prestupu mladého hráča Atlética, čo by mohlo časom otvoriť cestu medzi oboma klubmi, no Los Blancos sa miestneho rivala neboja.

Autor: Patrik98
0 komentár

7. júna denník Marca oznámil, že Real Madrid a Atlético porušili pakt o neútočení na úrovni mládeže. Ústna dohoda, ktorú uzavreli generálni riaditelia a ktorá platila dlhé roky, mala zakazovať „kradnúť“ mladých hráčov.

Prvým krokom, ktorý by mohol byť otvorením nového scenára, je podpis s Jesúsom Forteom, pravým obrancom Cadete, ktorý by mal tri roky po prestupe do Atletica z Levante nosiť dres Kráľovského veľkoklubu.

Pred dvoma týždňami sa Real Madrid stretol s hráčovým okolím a boli dohodnuté podstatné body budúcej zmluvy. Počas tohto stretnutia boli Králi informovaní, že mladík bude mať koncom minulého týždňa rozhovor aj s Atléticom.

Na rovnakom stretnutí v sobotu sa Atleti dozvedeli, že Fortea chce odísť do Realu. Reakcia na Wanda Metropolitano bola plná sklamania a hnevu, pretože sa museli vyrovnať so stratou jedného z najlepších hráčov s potenciálom.

V tomto zmysle púta pozornosť Toni Muñoz, jeden z agentov, ktorého vzťah s vedením Atlética je krehký. Čakajú preto na najočakávanejší výsledok, ktorý môžu sprevádzať ďalšie nepríjemnosti v rovnakom smere.

Fortea nie je jediným mladým futbalistom Atletica, ktorý chce odísť. Okrem španielskeho mládežníckeho reprezentanta môžu odísť aj ďalší mladí hráči Atlética, napríklad Real Madrid je blízko k podpisu stredopoliar Alevín A a kapitána Nacha Almeida. Ďalší nestrácajú čas: Bayern láka Javiera Fernándeza, ďalšeho veľmi nádejného stredopoliara.

Real Madrid je naopak pokojný. Cítia, že Atlético nebude môcť nikoho dostať z La Fábrici a sústreďujú sa na to, aby tieto procesy vykonávali čo najlepšie.

Zdroj: Marca.com

Subscribe
Notify of
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x