Domov Klub Real Madrid U-13 vo finále La Liga Promises International

Real Madrid U-13 vo finále La Liga Promises International

Infantil B, tím Realu Madrid 2009, sa zúčastňuje na 6. ročníku medzinárodného turnaja La Liga Promises v Orlande. Dnes podvečer nastúpia Los Blancos vo finále proti Atléticu.

Autor: Patrik98
1 komentár

Tento víkend sa v Orlande koná 6. ročník medzinárodného turnaja La Liga Promises s dvanástimi tímami – sedem zo Španielska (Real Madrid, Real Betis, Sevilla FC, Villarreal CF, Atlético Madrid, Valencia CF a FC Barcelona), tri z USA (Inter Miami CF, FC Dallas a IdeaSport Soccer Academy) a dva z Mexika (CD Guadalajara a Atlas FC). Niektoré tímy už z turnaja vypadli, pretože skupinová fáza sa hrala v piatok a sobotu.

Real Madrid bol v skupine s Realom Betis a Interom Miami. Mladíci Realu Madrid najskôr remizovali s Andalúzčanmi a včera zdolali Američanov 4:0, čo im vynieslo prvé miesto v tabuľke.

Vo štvrťfinále sa hráči Juana Carlosa Duqueho stretli so Sevillou. V riadnom hracom čase gól nepadol, a tak o všetkom rozhodla penaltová lotéria, ktorú lepšie zvládli mladí hráči Madridu a zvíťazili 4:3.

V semifinále nastúpil Infantil B proti Villarrealu, ktorý si vo štvrťfinále poradil s Betisom. Los Blancos zdolali svojich rivalov 2:1 v zápase, ktorý sa hral v nedeľu o 1:45 nášho času. Vo finále sa stretnú s Atléticom.

Zápas o tretie miesto sa hrá o 17:00 a finále o 17:30.

Na ihrisku je 7 hráčov s brankárom a zápasy trvajú: v skupine 12-minútový polčas; vo štvrťfinále 12-minútový polčas; o 3. miesto 12-minútový polčas (3-minútová prestávka); semifinále 15-minútový polčas (5-minútová prestávka); finále 20-minútový polčas (10-minútová prestávka). V tíme Los blancos hrá aj Enzo a Marcelo sleduje zápasy z tribún.

Všetky zápasy je možné sledovať na kanáli La Liga na YouTube.

VÝSLEDKY INFANTIL B

Skupinová fáza:
Real Madrid – Real Betis 0-0
Real Madrid – Inter Miami 4-0

Štvrťfinále:
Real Madrid 0:0 Sevilla (4:3 na penalty)

SEMIFINÁLE
Atlético Madrid – Valencia 1-1 (5:4 na penalty)
Villarreal – Real Madrid 1-2

INFANTIL B (ročník 2009) na VI. ročníku La Liga Promises
Brankári: Guille a Nico
Obrancovia: Manu, Fernando, Júnior a Marcos
Stredopoliari : Martín, Mateo, Padilla a Bryan
Útočníci: Izan a Enzo
TRÉNER: Juan Carlos Duque.

Zdroj: realmadryt.pl, marca.com, halamadrid.sk

Patrik98

Subscribe
Notify of
1 Komentár
Staršie
Novšie Najviac hlasov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

1
0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x