Domov Klub La Décima: Pred piatimi rokmi…

La Décima: Pred piatimi rokmi…

Dňa 24. mája 2014 si Sergio Ramos zarezervoval svoje miesto v histórií Realu Madrid vďaka svojmu gólu vo finále, v ktorom získali Los Blancos La Décimu.
Obranca dokázal vyrovnať stav stretnutia na 1-1 gólom v 93. minúte, čím poslal zápas do predĺženia, v ktorom už Merengues „zdemolovali“ mestských rivalov.
V predĺžení sa gólovo presadili Bale, Marcelo a Cristiano a vďaka tomu sa stala táto noc pre bielych magická.
Základné zostavy
4- Real Madrid: Casillas, Carvajal, Ramos, Varane, Coentrão (Marcelo, 59’), Khedira (Isco, 59’), Di María, Modric, Bale, Cristiano Ronaldo a Benzema (Morata, 79’).
1- Atlético: Courtois, Juanfran, Miranda, Godín, Filipe Luis (Alderweireld, 83’), Raúl García (Sosa, 66’), Gabi, Tiago, Koke, Villa a Diego Costa (Adrián, 9’).