Domov Mužstvo Bale bol hlavným strojcom víťazstva nad Rimanmi

Bale bol hlavným strojcom víťazstva nad Rimanmi

Real Madrid vyhral na záver predsezónneho turné v USA nad tretím mužstvom Serie A z uplynulého ročníka AS Rím 2:1. Za muža zápasu bol právom vyhlásený Gareth Bale, ktorý opäť podal dobrý a spoľahlivý výkon. Najskôr v druhej minúte poslal prihrávkou do úniku Asensia, ktorý otvoril skóre zápasu a o pár minút neskôr po Carvajalovej prihrávke šikovne oklamal brankára Rimanov a zvýšil vedenie bieleho baletu, ktorý sa po prvý raz predstavil v nových dresoch, ktoré si bude obliekať v nasledujúcej sezóne.

Po zápase povedal Bale pár slov aj novinárom. „Máme nového trénera, ktorý priniesol do mužstva nové myšlienky. Každodenne tvrdo pracujeme na tom, aby sme boli ešte lepší. Robíme to, čo od nás tréner požaduje, strieľame góly  a vyhrávame zápasy, takže sme na tom dobre. Musíme sa ešte zlepšiť. Už sa neviem dočkať, až sa začne nová sezóna.“

Biely balet môže byť s účinkovaním na Medzinárodnom pohári majstrov spokojný. Na úvod síce prehral s Manchestrom United 1:2, ale následne si poradil s dvoma talianskymi mužstvami – Juventusom Turín 3:1 a AS Rím 2:1. Hráči strelili šesť gólov – Asensio tri, Bale dva a jeden Benzema. Verme, že hráči sa čo najlepšie pripravili a v prvom zápase o trofej v novej sezóne, európskom Superpohári proti Atléticu Madrid, podajú taký výkon, ktorý bude na súpera stačiť.