Domov Novinky Zlosť Marca Asensia

Zlosť Marca Asensia

Marco Asensio sa napriek rozcvičke napokon v zápase proti Mallorke na ihrisku neobjavil.

19 komentárov

Španielsky útočník, ktorý momentálne prehráva rivalitu takmer so všetkými svojimi kolegami v ofenzíve, prestáva mať trpezlivosť a na dnešnom zápase ukázal poriadny hnev.

Marco Asensio neprežíva najlepšie chvíle v Reale Madrid. Dvadsaťšesťročný hráč je teraz predposledným útočníkom v hierarchii Carla Ancelottiho. Len z lavičky sa musí prizerať na to, ako Carlo Ancelotti uprednostňuje Benzemu, Viníciusa, Rodryga, či Hazarda.

Hnev Španiela sa prejavil v 70. minúte zápasu proti Mallorce, keď sa napriek už dokončenej rozcvičke na trávniku neobjavil, keďže sa zranil Lucas Vázquez a musel ho vystriedať Dani Carvajal.

Sklamaný a rozrušený Asensio pred fanúšikmi na Santiago Bernabéu hodil vestu na zem, kopol do fľaše s vodou a s jasným gestom podráždenia si opäť sadol na lavičku a na konci odhodil tričko.

Španielsky útočník sa do konca zápasu už nepostavil a so založenými rukami sledoval, ako jeho spoluhráči otočili výsledok stretnutia a súperovi nastrieľali tri góly.

Na Bernabéu bol v tom čase stav 1:1 a Real Madrid útočil s trojicou Vinícius, Rodrygo a Fede Valverde.

Hazarda nahradil Luka Modrić. Asensio zažíva to, na čo ho klub upozorňoval pred uzávierkou prestupového obdobia – pri príliš veľkej konkurencii v ofenzíve nemôže počítať s príliš veľkými šancami na hranie, takže najlepším riešením by bola zmena prostredia.

Dvadsaťšesťročný hráč sa však rozhodol zostať a na začiatku tejto sezóny má po siedmich oficiálnych zápasoch v nohách len 17 minút.

zdroj: marca.com