Domov Novinky Relevo: Mbappé je v kontakte s hráčmi Realu Madrid

Relevo: Mbappé je v kontakte s hráčmi Realu Madrid

Je možné, že Kylian by sa mohol predstaviť pred Majstrovstvami Európy, aj keď to závisí od PSG. Ide o to, aby si hráč začal zvykať na štvrť La Moraleja.

Autor: Marek Varga
0 komentár

Kylian Mbappé sa už pripravuje na život v Madride. Minulý týždeň oznámil svoj odchod z Paríža Saint-Germain a Realu ostáva už len posledný krok, aby oznámil svoj nový podpis.

V pláne je, že oficiálne vyhlásenie sa uskutoční týždeň po finále Ligy majstrov. V súčasnosti sa pozornosť klubu, od kancelárií až po šatňu, sústreďuje na Wembley a nikto nechce, aby telenovela s Francúzom v hlavnej úlohe zmenila atmosféru alebo znížila úspechy tímu.

Čo sa týka prezentácie, zatiaľ nie je stanovený termín, ale je možné, že to bude ešte pred ME. Závisí to od PSG, ktoré má s hráčom zmluvu platnú do 30. júna.

Aj v Paríži chcú túto kapitolu uzavrieť, majú dosť mediálneho hluku a zúria nad rozhodnutím svojej hviezdy, takže vo Valdebebas nie je vylúčené, že Kyliana stihnú obliecť do bieleho dresu medzi 3. a 7. júnom, predtým ako odíde do Nemecka hrať na EURO. Ak to nebude možné, všetko sa presunie na júl.

Ale jeho príchod je fakt. Niektorí z jeho budúcich spoluhráčov z Realu Madrid to vedeli už niekoľko týždňov, keďže im posielal správy, že sa k nim v lete pripojí.

Pýtal sa na podrobnosti o meste a klube. S novými priateľmi udržiava dobré vzťahy, najmä s Viniciusom či Rodrygom, s ktorými sa stretáva na rôznych akciách alebo aj na dovolenke. Teší ho, že ho šatňa po finále Ligy majstrov privíta s otvorenou náručou.

Jeho matka Fayza Lamari a ďalší z jeho okolia v posledných mesiacoch pri niekoľkých príležitostiach cestovali do Madridu, aby dokončili všetky podrobnosti.

Relevo informovalo o jednej takejto dôvernej ceste do Madridu vo februári tohto roku. Počas nej hľadali okrem iného potenciálny domov pre Mbappého a okolie, ktoré by s ním do Madridu prišlo.

Útočník už má bydlisko v hlavnom meste. Ako informuje Relevo, jeho predstavou je bývať v luxusnej štvrti La Moraleja, veľmi blízko Valdebebas. Ide o dočasné riešenie, kým spozná mesto a vyberie si najlepšiu možnú lokalitu. Takto bude mať domov blízko spoluhráčov ako Vinícius a Bellingham.

Príde s ním veľa blízkych ľudí, ktorí mu vo všetkom pomôžu a maximálne mu uľahčia adaptáciu. Najmä skupina ľudí, ktorí budú pracovať na zlepšení jeho výsledkov, pretože Mbappého hlavným cieľom je uspieť na Santiago Bernabéu a bojovať o všetky tituly s generáciou hráčov, ktorí chcú byť rovnako úspešní ako predchádzajúce legendy.

zdroj: relevo.com

Subscribe
Notify of
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x