Domov La Fábrica Reyesov syn podpísal svoju prvú profesionálnu zmluvu

Reyesov syn podpísal svoju prvú profesionálnu zmluvu

José Antonio Reyes López, mládežnícky reprezentant Španielska a jeden z klenotov akadémie je jednou z najväčších nádejí klubu do budúcnosti.

Autor: Marek
0 komentár

„Toto je pre mňa veľmi špeciálny moment. Podpísal som svoju prvú profesionálnu zmluvu s Realom Madrid a chcem poďakovať klubu za dôveru a mojej rodine za každodennú podporu. Budem pokračovať v práci a dám zo seba všetko, aby som sa dostal veľmi ďaleko! HALA MADRID! 💪🏼🤍,“ oznámil José Antonio Reyes López, syn tragicky zosnulého bývalého futbalistu Sevilly, Realu Madrid a Atlética prostredníctvom sociálnej siete, aby oznámil podpis svojej prvej profesionálnej zmluvy s Realom.

Španielske médiá neuvádzajú obdobie, na ktoré sa Reyes upísal klubu, ale v súlade s článkom 18.2 nariadení FIFA o štatúte a prestupe hráčov nemôžu hráči mladší ako 18 rokov podpísať profesionálnu zmluvu na obdobie dlhšie ako 3 roky.

Útočníka, ktorý zvyčajne hráva v Juvenile B, dnes povolali do španielskej reprezentácie do 17 rokov na miniturnaj na Malte v rámci kvalifikácie o postup na tohtoročné ME.

Vývoj Reyesa pozorne sleduje Álvaro Arbeloa, ktorý o hráčovi uvažuje v súvislosti s povolaním hrať do vyššej vekovej kategórie (Juvenil A).

Reyesov syn prišiel do akadémie Realu Madrid v roku 2019 z Leganés. V septembri útočník reprezentoval reprezeantáciu do 17 rokov na priateľskom turnaji v San Pedro del Pinatar (Murcia), kde strelil jediný gól národného tímu v zápase proti Anglicku.

zdroj: marca.com, Instagram

Subscribe
Notify of
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x