Domov Prestupové leto 2022 Real Madrid rokuje v Monaku o prestupe Tchouaméniho

Real Madrid rokuje v Monaku o prestupe Tchouaméniho

Autor: Marek
3 komentáre
Juni Calafat, šéf skautingu Realu Madrid sa osobne objavil v Monackom kniežatstve, aby sa z prvej ruky dozvedel podrobnosti o celej operácii.

Všetko nasvedčuje tomu, že Real Madrid sa rozhodol ohľadom prvého prestupu na sezónu 2022/2023. Bude ním stredopoliar AS Monaco a francúzskej reprezentácie Aurélien Tchouaméni, informuje novinár SoyMadridista Miguel Queipo de Llano, po ňom aj José Félix Díaz z denníka MARCA.

Ako uviedol Miguel Queipo de Llano, s odvolaním sa na veľmi spoľahlivé zdroje, Juni Calafat, vedúci oddelenia skautingu klubu, je od včera v Monackom kniežatstve, kde sa rozpráva s okolím hráča, aby sa najskôr oboznámil s detailmi operácie.

Calafat priletel do Monaka sám bez klubových funkcionárov, čo by mohlo naznačovať, že rokovania sú v pomerne skorom štádiu, avšak klub chce hráčovi oznámiť, že záujem kráľov je seriózny a Los Blancos sú odhodlaní získať stredopoliara.

Aurélien Tchouaméni je v záujme Realu Madrid ešte predtým, ako sa stal stálicou v kádri Didiera Deschampsa.

MARCA písala o aktivitách klubu v snahe získať Francúza už v októbri. Ako povedal Carlo Ancelotti začiatkom tohto roka, Real Madrid už má plán na budúcu sezónu, ktorý začne privedením náhradného Casemira. A tým vyvoleným je Aurélien Tchouaméni.

Carletto už na túto pozíciu postavil Camavingu a hoci sa toto riešenie osvedčilo, aktivisti a trénerský personál verí, že je potrebné priviesť ďalšieho špecialistu na túto pozíciu v zostave.

Real Madrid sa o Tchouaméniho zaujímal už niekoľko mesiacov, ale operácia bola zastavená začiatkom tejto sezóny kvôli potrebe alokovať všetky finančné prostriedky do posilnenia útoku.

Snahy o získanie Mbappého zastavili všetky ťahy ohľadom možného prestupu.

Tchouaméniho agentom je Jonathan Kebe, ktorý zastupuje aj Julesa Koundého, takže veľmi dobre vie, ako sa dostať do Valdebebas a nájsť tú správnu kanceláriu.

Samozrejme, Real Madrid nie je jediným klubom, ktorý má záujem o 22-ročného hráča, ale rovnako ako v prípade Camavingu, práca, ktorá sa začala pred niekoľkými mesiacmi, stavia kráľov do privilegovaného postavenia.

zdroj: marca.com

Subscribe
Notify of
3 Komentárov
Staršie
Novšie Najviac hlasov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

3
0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x
()
x