Domov Prestupové leto 2021 Ramos bol ponúknutý PSG

Ramos bol ponúknutý PSG

Autor: Marek Varga
10 komentárov 3066 videní

35-ročný obranca už nie je hráčom Realu Madrid a začal si hľadať nový klub. Chcel by ísť do Paríža a jeho agent sa už rozprával s majiteľmi PSG.

Sergio Ramos bol ponúknutý do Paríža Saint-Germain v posledných hodinách. Ako sa denníku AS podarilo zistiť zo zdrojov veľmi blízkych parížskemu klubu, agent hráča informoval majiteľov, že stopér má pozitívne vyhliadky na pôsobenie vo francúzskom hlavnom meste.

Pre Ramosa je to jedna z najlepších možností, ktoré má poruke, a to nielen preto, že má v šatni starých priateľov ako Keylor Navas alebo Di María, ale aj preto, že sú tam aj niektorí Španieli ako Sarabia, Sergio Rico, Ander Herrera alebo Bernat.

Ramosovi sa páči skutočnosť, že tréner Pochettino hovorí po španielsky. Je to predovšetkým dobrá poloha, len niečo málo cez hodinu letu z Madridu, takže zmena nebude pre jeho rodinu príliš zaťažujúca.

Aj vy môžete podporiť našu aktivitu, stať sa súčasťou Madridismo a užívať si benefity. Viac info tu - MADRIDISMO

Keď Ramos pred týždňom prijal ponuku Realu Madrid, ktorá už neplatila, realita bola taká, že nemal na stole ďalšie ponuky zámorských klubov.

Vtedy sa ukázalo, že v Reale nezostane, a jeho agent sa vydal hľadať nový tím. Po odchode Thiaga Silvu potrebuje PSG stredného obrancu.

V minulosti sa agent 35-ročného hráča rozprával aj s Chelsea, City a United. Ramos však chce hrať za PSG.

Ramos je dokonca zvýhodnený francúzskymi daňami, ak by hral za PSG. Tam 30% čistej mzdy zahraničného pracovníka podlieha takzvanému „bonusu za zbavenie sa funkcie“, ktorý šetrí niekoľko miliónov na hrubých mzdách, ktoré by PSG malo  zaplatiť futbalistovi, aby sa priblížil k svojim madridským príjmom.

Pre stopéra však bude najdôležitejšie podpísať zmluvu na dva alebo tri roky, nebude dôležitý len plat.

Pre Ramosa a ľudí zodpovedných za jeho záležitosti to bol deň, keď sa verejne prerušilo puto s Realom.

Teraz futbalový svet vie, že je k dispozícii. Nasledujúce dni budú kľúčové pre poznanie budúcnosti veľkého kapitána, ktorý s Los Blancos vyhral 22 titulov.

zdroj: as.com

Subscribe
Notify of
10 Komentárov
Staršie
Novšie
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

10
0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x
()
x