Domov Klub Posledný gól Balea na Bernabéu pred rokom

Posledný gól Balea na Bernabéu pred rokom

Walesan naposledy oslávil gól na Santiago Bernabéu 16. marca 2019 proti Celte Vigo. Od tej doby odohral plných 90 minút iba dvakrát.
Garethovi Baleovi prešiel presne rok bez toho, aby strelil gól na Bernabéu a pochybnosti o jeho zotrvaní v Madride po skončení sezóny 2019/20 naďalej pretrvávajú.
Zidane Walesana v tejto sezóne sotva využil a svoj posledný gól na Bernabéu dal Bale v 77. minúte proti Celte Vigo svojou „pravačkou“. Samozrejme, minulý rok.
Bol to druhý gól madridského víťazstva 2-0. Zinedine Zidane sa vrátil do klubu pred zápasom so Celtou, aby sa ešte ako-tak pokúsil zachrániť sezónu. Po prehre vo Valencii sa nádeje úplne vyparili, ale čelil takmer nemožnej úlohe po výsledkoch jeho predchodcov Lopeteguiho a Solariho.
Zidane tiež čelil nedostatku morálky v šatni a mal tam niekoľkých hráčov, ktorí trpeli kvôli forme. Aj napriek gólu Balea proti Celte, ktorý bol jeho ôsmy v sezóne bol Walesan tým, ktorý nemal formu.
Bale v tejto sezóne dostal od Zidana dôveru v podobe 90 minút iba dvakrát. Z toho len jedenkrát na Bernabéu proti Valladolidu v druhom kole La Ligy.
zdroj: as.com