Domov Prestupové leto 2022 Oficiálne: Odriozola odchádza na hosťovanie!

Oficiálne: Odriozola odchádza na hosťovanie!

Autor: Marek
1 komentár

Španiel bude v nasledujúcej sezóne hrať v Serii A. Je to jeho druhé hosťovanie od príchodu do Realu Madrid v roku 2018.

„Real Madrid a ACF Fiorentina dosiahli dohodu o hosťovaní Álvara Odriozolu na túto sezónu, do 30. júna 2022,“ uviedli Los Blancos prostredníctvom svojho webu. Potvrdila to aj Fiorentina.

Odriozola nemohol počítať s častým hraním za Carla Ancelottiho, ktorý v prvých dvoch zápasoch uprednostnil na pravej strane Lucasa Vázqueza.

V poslednom zápase proti Levante sa na ihrisko vrátil aj Dani Carvajal, ktorý v posledných mesiacoch zápasil so zdravotnými problémami.

Álvaro Odriozola odohral za Real Madrid 43 zápasov a strelil 3 góly. V minulej sezóne sa v drese Los Blancos predstavil 16 -krát, z toho 13 v lige (2 góly).

Pobyt vo Florencii bude jeho druhým hosťovaním za posledné roky. Začiatkom roku 2019 prestúpil do Bayernu, s ktorým získal treble. So sebou však nemohol byť úplne spokojný. Odohral iba päť zápasov.

Predbežné správy z médií naznačujú, že Fiorentina zaplatí Odriozolovi celý plat a dohoda medzi klubmi neobsahovala doložku o možnom definitívnom prestupe v roku 2022. Hráčova zmluva s Realom Madrid vyprší v júni 2024.

zdroj: realmadrid.com

Subscribe
Notify of
1 Komentár
Staršie
Novšie Najviac hlasov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

1
0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x
()
x