Domov Prestupy Nacho pozastavil rokovania s klubom

Nacho pozastavil rokovania s klubom

Španiel možno nepredĺži zmluvu, pretože nie je spokojný s tým, ako to v tejto sezóne vyzerá po športovej stránke.

Autor: Marek
1 komentár

Nacho počas rozhovorov s Realom Madrid dupol na brzdu. Obranca, ktorému vyprší zmluva v júni budúceho roka, má už dlhší čas návrh na predĺženie zmluvy s Los Blancos o ďalší rok, o čom informoval v máji denník MARCA.

Hráč sa však rozhodol počkať, ako sa bude sezóna vyvíjať, keďže nie je spokojný s rolou, ktorú v posledných mesiacoch zohral.

Španiel hrá v tejto sezóne oveľa menej a to je hlavný dôvod jeho pochybností o podpise ďalšej zmluvy, ktorú mu Real Madrid ponúkol. Obranca mieni počkať, či sa jeho športová situácia nezmení. Ak nie, všetko bude analyzovať a rozhodne o svojej budúcnosti.

Nacho odohral menej ako polovicu toho, čo v minulej sezóne. Tento rok nastúpil v 11 z 21 zápasov, odohral 414 minút a v základnej zostave nastúpil len v štyroch zápasoch. V minulej sezóne odohral za tento čas 15 zápasov, z toho 10 od začiatku a celkovo nazbieral 928 minút. Rozdiel je výrazný a zároveň vysvetľuje hráčove pochybnosti o svojom zotrvaní v klube.

Rivalita s Rüdigerom a Alabom

Nacho dúfal vo vyrovnanejšiu súťaž so samotným Rüdigerom či Alabom. Chcel mať skrátka viac príležitostí a častejšie sa objavovať na ihrisku, no to sa nedeje.

Po 21 rokoch v Madride bolo Nachovou myšlienkou odísť do dôchodku v klube svojho života a stať sa historickým One Club Men, čo je úspech, ktorý dosiahlo veľmi málo ľudí, najmä v dnešnom futbale.

Nacho prišiel do La Fábrica v roku 2001, keď začínal v Alevíne A, prepracoval sa cez všetky mládežnícke tímy a presadil sa v prvom tíme.

Dlhý zoznam nových zmlúv

Opakovane dokázal odolať vzostupom a pádom príležitostí, ktoré mal sezónu za sezónou. Jeho všestrannosť a kvalita mu umožnili takmer vždy hrať dôležitú úlohu, a to aj napriek statusu náhradníka.

Nacho je jedným z mnohých hráčov, ktorým sa končia zmluvy. Na tomto zozname sú aj Benzema, Modrič, Kroos, Asensio, Mariano a Ceballos.

Nachovým cieľom bolo vždy zostať v klube. Tento nečakaný zvrat však situáciu skomplikuje. Okrem neho sú tu ďalší hráči, ktorých budúcnosť je stále vo vzduchu. Takýmito prípadmi sú Hazard, Lunin, Vallejo a Odriozola.

zdroj: marca.com

Subscribe
Notify of
1 Komentár
Staršie
Novšie Najviac hlasov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

1
0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x
()
x