Domov Prestupy Jovič opúšťa Real Madrid

Jovič opúšťa Real Madrid

Real Madrid si ponechá 50 % práv z budúceho predaja

Autor: Patrik98
0 komentár

Real Madrid pokračuje v práci na projekte pre budúcu sezónu. Keďže tento pondelok sa uzavreli predĺženia zmlúv pre Militaa a Rodryga , v kapitole o odchodoch sa Los Blancos podarilo dohodnúť s Fiorentinou na odchode Luku Joviča.

Dvadsaťštyriročný hráč má s Fiorentinou podpísať dvojročný kontrakt, v rámci ktorého zarobí 2,5 milióna eur. Neskôr sa má sám rozhodnúť, či podpíše zmluvu na ďalšie dve sezóny – vtedy by sa jeho plat zvýšil na 5 miliónov eur.

Real Madrid preto dúfa, že sa mu vráti časť investície , ktorú vo svojej dobe na hráča vynaložil, zaplatením približne 60 miliónov eur Eintrachtu v roku 2019.

Útočník nereagoval na očakávania, ktoré v tom čase vyvolal, a obe strany sa zhodli na dohode nájsť zaujímavé riešenie pre klub a samotného hráča. V júni 2024 sa Fiorentina bude musieť rozhodnúť, či si hráča ponechá, alebo ho predá.

Realu Madrid sa tak darí odľahčiť káder, čo je ďalšia z priorít Carla Ancelottiho . S odchodom Joviča klub čaká na odchod Mariana, aj keď to bude komplikovanejší krok vzhľadom na to, že hráč je odhodlaný zostať aj v budúcej sezóne, a o to viac teraz, keď by zostal ako prirodzená náhrada za Benzemu.

V útoku sa musí rozhodnúť o budúcnosti Asensia, ktorému tiež zostáva jeden rok zmluvy. Ak Asensio odíde, klub sa musí rozhodnúť, či podpíše ďalšieho útočníka, keďže odišiel Bale a teraz Jovič.

Zdroj: Marca.com

Subscribe
Notify of
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x