Domov Prestupy Bayern chce Ceballosa

Bayern chce Ceballosa

Španielsky stredopoliar má rád nemeckého trénera, ktorý verí, že hráč by bol dobrou posilou do stredu poľa jeho tímu.

Autor: Marek
0 komentár

Samotný Ceballos však dúfa, že zostane v Madride a bude pravidelne hrávať.

Bayern má záujem získať Daniho Ceballosa. Stredopoliar Realu Madrid je jednou z prvých možností, ktoré nemecký klub zvažuje pre budúcu sezónu, keďže jeho výkony v posledných týždňoch presvedčili Nagelsmanna, a podľa neho by sa skvele hodil do stredu poľa Bavorov.

Nemecký kouč verí, že Ceballosov profil dokonale sedí ku Kimmichovi a Musialovi. Nagelsmann už dlho obdivuje španielsku školu a ukázal to aj v minulosti, keď požiadal Lipsko, aby podpísalo Daniho Olma, hráča, ktorý sa prispôsobil tomu, čo hľadal, keďže dokonale kombinoval dobré spracovanie lopty a defenzívnu prácu. Verí, že to isté sa môže stať aj Ceballosovi.

Momentálne je záujem len zo strany športových predstaviteľov Bayernu, no neprišiel žiadny priamy kontakt ani formálna ponuka. Hlavným dôvodom je, že nemecký klub je v rozhodujúcom momente sezóny, rovnako ako Real Madrid, v súboji s Liverpoolom a osembodovým mankom za Barcou v lige.

Ceballos necháva všetko v rukách svojich najdôveryhodnejších ľudí, ktorým dal jasne najavo, že Real Madrid je jeho prioritou, ak bude hrať rolu, ktorú má v posledných zápasoch.

Znovu a znovu opakoval, že jeho túžbou je uspieť v hlavnom meste Španielska. Majte na pamäti, že jeho zmluva vyprší na konci sezóny a od 1. januára môže voľne rokovať s ktorýmkoľvek klubom. Peniaze sú pre neho druhoradé, pretože to, čo chce, je pravidelnosť v tíme, ktorý ašpiruje na všetky tituly. V tomto zmysle Bayern spĺňa požiadavky, pretože je jedným z historických klubov v Európe.

Danimu v tejto sezóne zaklopalo na dvere mnoho tímov, či už v Španielsku alebo v zahraničí. Hráč však uprednostňuje zostať v Madride.

Konečne dostal pravidelnosť, na ktorú čakal toľko rokov a nechce, aby mu náladu zhoršoval hluk zvonku. Teraz prichádzajú zápasy, v ktorých bude Real Madrid hrať o svoju budúcnosť v Lige majstrov (Liverpool), La Lige (Atleti) a Copa del Rey (Barcelona) a teraz nie je čas rokovať o jeho budúcnosti. Kto chce, musí počkať.

Nová zmluva v nedohľadne

Real Madrid sa rozhodol ponúknuť mu novú zmluvu. V skutočnosti jeho výkony v posledných zápasoch viedli vedenie k tomu, aby mu dali oveľa lepšiu ponuku, ako pôvodne zvažovali. Ak si udrží súčasnú formu, zaradí sa do platovej tabuľky zodpovedajúcej jeho výkonom na ihrisku.

zdroj: relevo.com

Subscribe
Notify of
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x