Domov Novinky Report: Sevilla 2-1 Real Madrid

Report: Sevilla 2-1 Real Madrid

Začiatok zápasu bol veľmi rušný. Za menej ako pol hodinu padli dva góly – po jednom pre Real Madrid aj pre Sevillu – a videli sme veľký počet šancí, viac pre hosťujúci tím. Bale vystrašil brankára strelou spoza vápna. Gól prišiel v 14. minúte, keď sa z priameho kopu presadil Cristiano Ronaldo.

Real Madrid dominoval celý zápas, aj keď mali vedenie na svojej strane. Ale oslavy netrvali dlho, pretože Sevilla po 6 minútach vyrovnala a zápas sa začínal odznova. Bola to prvá strela na bránu od domáceho tímu. Pred ukončením prvého polčasu, Bale nepremenil 100% šancu, keď išiel v súboji 1 na 1 proti brankárovi a v 43. minúte trafil Cristiano Ronaldo žrď. Prvý polčas sa skončil za vyrovnaného stavu 1-1.

V Druhom polčase sa nič nezmenilo a dominancia Realu Madrid pokračovala. Zaslúžili si viac. Ale zverencom Ancelottiho chýbalo štastie, rovnako ako v prvom polčase. Sevilla skórovala svoj druhý gól v 72. minúte, keď druhý krát v zápase skóroval Bacca.

Real Madrid pokračoval v boji a odovzdal všetko až do konca. Sevilla bola pod neuveriteľným tlakom a mohla len odkopávať loptu. Ale Realu Madrid chýbala presnosť a štastie pred bránou. „Los Blancos“ odišli zo štadióna Sáncheza Pizujána s nezaslúženou prehrou.