Domov Nezaradené REPORT: Deportivo 2-6 Real Madrid

REPORT: Deportivo 2-6 Real Madrid

Real Madrid čakal ťažký súper v 34. kole španielskej Primera Division – Deportivo La Coruña. Real Madrid nastúpil s početnými zmenami v zostave oproti El Clásicu. Zo zostavy z El Clásica boli v základe len Nacho a Marcelo.
Biely balet sa dostal do vedenia už v prvej minúte, kedy aktívnym napádaním na polovici súpera získali loptu, Isco našiel Moratu a ten prekonal brankára Luxa.
V 14. minúte sa hostia dostali už do dvojgólového vedenia. Kovacic perfektne viedol loptu, našiel voľného Jamesa, ktorý prihral na stranu Vázquezovi, James si zatiaľ nabehol do pokutového územia, Lucas mu prihral späť a bolo 0-2.
Domáci sa po tomto góle nabudili a vytvorili si šance. V 35. minúte sa podarilo znížiť stav Andonemu. Mali príležitosti aj na vyrovnanie, ale Lucasovi sa do polčasu podarilo zvýšiť náskok na 1-3. Bolo to po perfektnej akcii Isca, ktorý opäť preukázal svoje majstrovstvo.
Po zmene strán sa v 66. minúte po druhýkrát v zápase gólovo presadil James a poslal biely balet do vedenia 1-4. O desať minút neskôr sa gólu dočkal aj najlepší hráč na ihrisku Isco. Lucas ho našiel v 16-tke a Isco trafil z prvej.
Deportivu sa následne podarilo znížiť na 2-5, ale výslednú podobu stanovil gól Casemira z 87. minúty. Real Madrid tak zvíťazil na štadióne Riazor 2-6.