Domov Mužstvo Real Madrid strelil až 7 gólov po 85. minúte v zápase

Real Madrid strelil až 7 gólov po 85. minúte v zápase

Real Madrid počas tejto sezóny strelil až 25% gólov na konci zápasu. Konkrétne po 85. minúte, čo dokazuje, že futbal sa v Španielsku hrá naozaj do úplného konca.

„Biely balet“ začal túto sezónu zápasom proti Realu Betis. „Los Blancos“ si z tohto zápasu zobrali cenné tri body vďaka Iscovi, ktorý sa strelecky presadil v 86. minúte zápasu.

Ďalej, v zápase Ligy Majstrov proti Galatasarayu, zaznamenal Cristiano Ronaldo gól v 91. minúte zápasu, čím dokončil „nakladačku“ v zápase. Real vyhral 6:1 nad tureckým majstrom.

Cristiano Ronaldo strelil aj nasledovné dva góly v samotnom konci zápasu. Prvý padol v stretnutí proti Getafe pri výhre 4:1 a druhý v zápase s Elche, keď Real nakoniec vyhral 2:1.

V Lige Majstrov exceloval aj Angel Di María, ktorý v 91. minúte zaznamenal zvýšenie skóre na 4:0 proti Kodani a najčerstvejší gól po 85. minúte sa zrodil v zápase s Levante, keď sa Morata a Ronaldo presadili v 90. a v 94. minúte.

Zdroj: realmadrid.com