Domov Novinky Report: Real Madrid Castilla- SD Huesca

Report: Real Madrid Castilla- SD Huesca

Ciel zápasu bol jasný- získať tri body. Castille sa to proti Huesce aj podarilo.

Castilla hostila na domácom štadióne jeden z najlepších tímov ligy a vďaka gólu Alvára Medrána zvíťazila 1-0. Veľmi dobrý zápas odohrala aj celá obranná formácia, ktorá počas celého zápasu eliminovala útočníkov súpera.

Prvú šancu priniesol zápas v 18.minúte, kedy strieľal Burgui, ale jeho strelu Jimenéz vyrazil na roh. Takisto to dopadlo aj o pár minút neskôr, zakončoval Raúl De Tomás.

Najväčšiu šancu hostí mal v 42.minúte Martí, ktorý využil jediné zaváhanie stopérskej dvojice v zápase a šprintoval od polovice sám na bránu, lenže fantasticky ho vychytal brankár Rubén Yáňez.

Druhý polčas začal krásnou akciou od Raúla De Tomása, ale gól nepriniesla. Castilla potom ešte viac ožila, čo prinieslo gól v 65.minúte. Noblejas nacentroval z ľavej strany a Medrán trafil presne za chrbát Daniho Jiméneza.

V posledných minútach zápasu mal veľkú šancu na 2-0 striedajúci Narváez, ale stav už ostal rovnaký. Castilla tak neprehrala už štyri zápasy v rade.

Gól: 65.Medrán

Zostavy:

RM Castilla: Yáñez- Valera, Jaime, Dani Suárez, Noblejas- Burgui (58. Javi Muñoz), Lucas Torró, Aguza, Medrán, Benavente (77.Álvaro)- De Tomás (55.Narváez)

Huesca: Dani Jiménez- Aythami, Carlos David, Manolo, Morillas- José Gaspar, Juanjo Camacho, Íñigo Ros, Tyronne (70. Esnáider), Javi Cabezas (63.Chus Sosa)- Guillem Martí (82.Josan)

Zdroj: realmadrid.com