Domov Novinky Ronaldo strelil zrejme svoj najsmutnejší gól v reprezentácii

Ronaldo strelil zrejme svoj najsmutnejší gól v reprezentácii

Hráč Realu Madrid strelil asi svoj najsmutnejší gól v kariére. Jeho gól do siete Ghany bol síce víťazným, no ani ten nezabezpečil postup Portugalska do vyraďovacích bojov Majstrovstiev sveta 2014.

Kapitán portugalskej reprezentácie svoj gól, ktorý prišiel v 80. minúte, ani neoslavoval. „Vďaka“ vysokej prehre v prvom zápase proti Nemecku, Portugalci potrebovali vysoké víťazstvo, aby si udržali nádej na postup.

Tím z Afriky bol taktiež blízko k postupu, keď Asamoah Gyan vyrovnal v 57. minúte na 1-1. Od postupu ich delil gól a výhra Nemcov proti USA. V závere stretnutia však niekoľko príležitostí mali práve Portugalci, no mnohé pekné strely sa neujali.

Zatiaľčo pre Coentrãa sa MS skončili kvôli zraneniu už skôr, pre CR7 a Pepeho sa skrátené prázdniny začínajú len teraz.

zdroj: marca.com