Domov Novinky Real chce predĺžiť zmluvu s Mendym

Real chce predĺžiť zmluvu s Mendym

Francúzsky obranca by mal dostať ponuku na predĺženie kontraktu od Realu Madrid. Jeho súčasný kontrakt vyprší v júni 2025.

Autor: Marek Varga
0 komentár

Real Madrid sa rozhodol. Carlo Ancelotti požiadal o ponechanie Ferlanda Mendyho v tíme a vedenie madridského klubu chce, aby obranca predĺžil zmluvu, ktorá je momentálne platná do 30. júna 2025.

O tom niet pochýb. Podarilo sa mu rozptýliť všetky pochybnosti. Do takej miery, že návrh na predĺženie zmluvy je prakticky pripravený. Je na vzostupe a jeho výkony nezostali nepovšimnuté v kanceláriách Valdebebas, uvádza MARCA.

Tento krok neznamená, že je všetko isté, ale je to jasný zámer klubu vedeného Florentinom Pérezom voči hráčovi, ktorý prišiel v tom istom lete ako Luka Jović a Eden Hazard.

O päť rokov neskôr vieme určite potvrdiť, že ľavý obranca bol najlepším podpisom. Momentálne prežíva jednu z najvydarenejších sezón. Ancelottiho neustála podpora a rešpekt, ktorý si získal v šatni, pomohli klubu pri rozhodovaní.

Mendy všetkých presvedčil, hoci to nemal ľahké. S 33 zápasmi v tejto sezóne je Francúz blízko k vyrovnaniu svojho najlepšieho výsledku z hľadiska odohratých zápasov.

Rokovania nebudú jednoduché, pretože o neho majú záujem kluby z Anglicka, Saudskej Arábie a Bayernu Mníchov.

Nesmieme zabúdať, že v tejto hre je aj tretí hráč a tým nie je nikto iný ako Alphonso Davies, ktorý momentálne zastáva v Bayerne pozíciu náhradníka. Tlak je väčší a hráč nechce podpísať s Bayernom predĺženie zmluvy.

Bolo by veľmi zvláštne, keby Davies a Mendy v budúcej sezóne zdieľali šatňu vo Valdebebas. Na ľavého obrancu sedí teória, že na niektorých postoch by nemali byť dvaja etablovaní hráči prvej voľby.

A to všetko s Franom Garcíom, ktorý sa tiež rozvíja vo svojej prvej sezóne v prvom tíme Realu Madrid…

zdroj: marca.com

Subscribe
Notify of
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x