Domov Novinky Report: Osasuna 2-2 Real Madrid

Report: Osasuna 2-2 Real Madrid

Prinášame vám report zo stretnutia Osasuna – Real Madrid, ktorý nevyšiel podľa predstáv Bieleho baletu. Ten na štadióne El Sadar stratil 2 body, keď len remízoval 2-2.

Real Madrid sa vrátil do ligy po dvoch týždňoch a samozrejme chcel pokračovať v dobrých výsledkoch z posledných zápasov. Madridčania kontrolovali hru od začiatku zápasu a vytvárali si šance na gól.

V prvých 15 minútach mali veľa šancí na skórovanie, najjasnejšou bola Ronaldova v 10. minúte. Bol to protiútok, loptu viedol Modrić, po ňom Benzema, ten prihral Iscovi a Isco elegantne pätou našiel Ronalda a ten v 100% šanci netrafil bránu.

Real Madrid si zaslúžil gól, ale boli to domáci, ktorí otvorili skóre. V 16. minúte centroval z pravej strany Bertran, našiel hlavu Oriola Rieru a ten nedal žiadnu šancu Diegovi Lopezovi. O dve minúty neskôr mohlo byť vyrovnané, keby rozhodca Clos Gómez odpískal penaltu po jasnom faule Arribasa na Modrića v pokutovom území.

Pred koncom prvého polčasu padli ešte dva góly. Najskôr zvýšil vedenie domácich na 2:0 opäť Oriol Riera, keď po rohovom kope doklepol vyrazenú loptu od Diega Lopeza do siete. Stav bol veľmi nepriaznivý 2:0.

Zápas sa vôbec nevyvíjal podľa plánov Realu Madrid, navyše v 44. minúte bol vylúčený za druhú žltú kartu kapitán Sergio Ramos. Minútu na to však ešte Isco udržal Biely balet v hre, keď po prihrávke Cristiana Ronalda znížil na 2-1 strelou spoza 16-tky.

V druhom polčase urobil Ancelotti zmenu, a v 55. minúte stiahol z hry Balea a nahradil ho Di Maria. O dve minúty neskôr mal šancu Cristiano Ronaldo, ale mieril vedľa.

Ďalšie striedanie pripravil Ancelotti v 65. minúte, keď Nacho nahradil Modrića. V 79. minúte sa sily na ihrisku vyrovnali, keďže bol výlúčený domáci Gato Silva. Krátko na to po krásnom centri Isca vyrovnal hlavičkou Pepe, a tak mali ešte hráči Realu Madrid 10 minút na zisk troch bodov v tomto zápase.

V 84. minúte sa ešte dostal na ihrisko Jesé, keď nahradil Isca, ale žiaľ ani on už nedokázal zariadiť výhru Realu Madrid a tak sa zápas skončil remízou 2:2.