Domov Novinky Report: Mirandes 2 – 1 Real Madrid Castilla

Report: Mirandes 2 – 1 Real Madrid Castilla

Autor: Dany

Včera Castilla prehrala dôležitý zápas s Mirandesom. Patrí im opäť posledná pozícia v tabuľke.

Prvá nádejná šanca Castilly prišla v deviatej minúte, keď sa De Tomás ocitol v súboji 1 na 1, no jeho zakončenie bolo príliš slabé na to, aby lopta skončila v bráne. V 26. minúte mali veľkú šancu otvoriť skóre domáci, ale skvelý Pacheco zachránil situáciu. Do konca prvého polčasu sa nestalo už nič, čo by stálo za zmienenie.

Až v druhej časti zápasu diváci mali možnosť vidieť tri góly. Už tri minúty po prvom polčase, De Tomás umiestnil centrovanú loptu z pravej strany od Lucasa presne do brány, stav bol teda 0-1 pre Castillu. Bol to jeho piaty presný zásah, čím sa vyrovnal Mascarellovi, ktorý bol doteraz najlepším strelcom Castilly. Len tri minúty mali dôvod na radosť hráči Castilly, keď potrestal Díaz de Cebrio nešťastné zaváhanie obrancu Cabreru.

V 58. minúte prišiel Burgui za zraneného Jaimeho a taktiež nový prírastok Castilly, Brazílec Willian za jediného strelca Castilly – De Tomása. Oba tímy boli vyrovnané a stav bol taktiež nerozhodný 1-1. Tímy  taktiež chceli získať tri body, ktoré tak nutne potrebujú, aby nezostúpili do nižšej ligy.

Žial, Castilla nebola tým tímom, ktorý získal tri body. V 83. minúte z priameho kopu skóroval najlepší strelec Mirandesu – Infante. Castilla mala veľké šance na remízu ba dokonca aj výhru, no šťastie nestálo na ich strane. Ďalší zápas sa odohrá na štadióne Castilly, na ktorom budú hostiť Barcelonu B-éčko.