Domov Mužstvo Real a jeho góly na poslednú chvíľu

Real a jeho góly na poslednú chvíľu

Autor: dado23

Desať zo 73 gólov, ktoré hráči Realu Madrid v tejto ligovej sezóne strelili, padlo v posledných piatich minútach zápasu. Je to viac, ako zaznamenal ktorýkoľvek iný klub.

Náš dnešný súper Levante by o tom vedel rozprávať. V októbrovom zápase na ich domácom ihrisku totiž ešte v 89. minúte vyhrávali 2-1, no potom prišiel vyrovnávajúci gól Álvara Moratu a Cristiano Ronaldo pridal v 94. minúte ďalší. Madrid sa tak mohol tešiť z výhry 2-3.

Najkontroverznejší takýto gól hráči strelili v nadstavenom čase v zápase proti Elche, keď rozhodca v 96. minúte ukázal na biely bod v pokutovom území.

Ďalšie góly na poslednú chvíľu prišli napríklad v 91. minúte na Nou Campe v podaní Jesého, v 90. minúte sa proti Betisu trafil Morata, Cristiano presne mieril proti Celte a Bale svoj hetrik proti Valladolidu tak isto dokonal na poslednú chvíľu.

Celkovo týchto 10 gólov v posledných piatich minútach (alebo v nadstavenom čase) zachránili Realu sedem bodov, čo je číslo, ktoré dokazuje, že proti Los Blancos si nemôžete dovoliť poľaviť až dokým rozhodca poslednýkrát nefúkne do píšťaľky.

zdroj: marca.com