Domov Klub International Champions Cup: Real Madrid 3-2pp Arsenal

International Champions Cup: Real Madrid 3-2pp Arsenal

Autor: Administrátor
2 komentáre

Real Madrid vo svojom druhom zápase vyhral nad Arsenalom Londýn na penaltový rozstrel 3-2. Prinášame vám priebeh zápasu.

PENALTA ARSENAL Nelson premenil
94′ Po nerozhodnom stave nasleduje penaltový rozstrel
87′ Zápas videlo 52 876 divákov priamo na štadióne
87′ Thibaut Courtois dobre zasiahol pri jednom z posledných útokov Arsenalu, keď v samostatnom útoku vychytal Nketiaha
79′ Dobre hrajúci Bale mal po prihrávke od Viniciusa skvelú príležitosť na gól, škoda že jeho strela vonkajškom minule tesne bránu
76′ Arsenal mal niekoľko príležitostí na skórovanie behom pár sekúnd, pomohol Gareth Bale, ktorý zachránil na bránkovej čiare
64′ Vinicius našiel perfektne Garetha Balea, ktorý zakončil pätou, ale brankár Martinez bol pozorný
64′ STRIEDANIE Ramos, Modric, Kroos, Asensio von, Seoane, Fidalgo De a Fuente, Vinicius dnu
63′ Marco Asensio bol odnesený na nosidlách s mnohými gestami bolesti, zranené má pravdepodobne koleno
58′ GÓL REAL MADRID Marco Asensio zakombinoval s Marcelom a Španiel dokázal prestreliť Martineza a vyrovnal na 2-2

56′ GÓL REAL MADRID Los Blancos dokázali znížiť na 1-2 zásluhou Garetha Balea, ktorý loptu doťukol do brány Martinza po peknej akcii Marcela, Isca a Asensia

52′ Marco Asensio vypálil asi z 25 metrov a opečiatkoval tyč brány Arsenalu
46′ STRIEDANIE Hazard, Mendy, Benzema, Carvajal, Lucas Vázquez, Keylor Navas von, Marcelo, Bale, Asensio, Isco, Odriozola, Courtois dnu

POLČAS Real Madrid 0-2 Arsenal
45′ Kroos z ľavej strany našiel na milimeter presne Benzemovu hlavu, ale Karim mieril tesne vedľa brány
44′ Modrić perfektne našiel v pokutovom území Carvajala, ten z prveh sklepával na Benzemu, ale Martinez bol k lopte bližšie a tak sa k Francúzovi lopta nedostala
40′ ČERVENÁ KARTA Hráč Arsenalu Sokratis dostal v priebehu dvoch minút druhú žltú kartu a podobne ako Nacho musel predčasne opustiť ihrisko
38′ ŽLTÁ KARTA Potrestaný bol hráč Arsenalu Sokratis po faule na Kroosa
29′ Luka Modrić otestoval strelou z ďaleka pozornosť Martineza, ale ten zasiahnuť nemusel
26′ ŽLTÁ KARTA Mesut Ozil zakladal jeden z protiútokov Arsenal a nedovolene bol pridržaný Carvajalom, ktorý za to obdržal žltú kartu
24′ GÓL ARSENAL Aubameyang zvýšil už na dvojgólový rozdiel, keď sa mu podarilo obísť Navasa a ani vracajúci sa Ramos nedokázal zabrániť gólu
16′ STRIEDANIE  Jovic von Varane dnu
10′ GÓL ARSENAL Lacazette pokutový kop premenil a Arsenal je vo vedení 0-1
10′ ČERVENÁ KARTA Nacho bol zrejme za protesty rozhodcu vylúčený
7′ Lacazette obišiel Navasa, ale pri jeho strele sa stihol vrátiť Nacho ale loptu zasiahol rukou a rozhodca nariadil pokutový kop
5′ Nacho pri pokuse odkopnúť loptu trafil hráča Arsenalu Kolasinaca a Ozil nebezpečne vypálil z priameho kopu, ale Keylor si so strelou poradil
3′ Jovic sa ocitol v šanci, ale jeho pokus zneškodnil brankár Martínez
2′ Karim Benzema potiahol loptu a vystrelil spoza pokutového územia, ale brankár Martínez bol pozorný
Real Madrid – Keylor Navas; Carvajal, Nacho, Ramos, Mendy; Kroos, Modric, Lucas Vázquez, Hazard; Jovic a Benzema
Arsenal – Martínez; Maitland-Niles, Chambers, Sokratis, Kolasinac; Willock, Xhaka, Mkhitaryan, Ozil; Aubameyang a Lacazette