Domov Klub International Champions Cup: Real Madrid 3-7 Atlético Madrid

International Champions Cup: Real Madrid 3-7 Atlético Madrid

KONIEC ZÁPASU: Real Madrid 3-7 Atlético Madrid
88′ GÓL REAL MADRID De La Fuente dorazil loptu do brány a upravil konečné skóre na 3-7
86′ GÓL REAL MADRID Benzema premenil nariadený pokutový kop
85′ Penalta pre Real Madrid po faule v pokutovom území na Nacha
81′ Vitolo mohol pridať ôsmy gól svojho tímu, ale namieril nad bránu Keylora Navasa
75′ Atlético Madrid malo opäť blízko k skórvaniu, ale Keylor Navas bol v správnom čase na správnom mieste po strele Sergia Camellu
70′ GÓL ATLÉTICO MADRID Náskok Atlética Madrid zvýšil po individuálnej akcii Vitolo, ktorý strelou spoza pokutového územia zvýšil na 1-7
64′ ČERVENÁ KARTA Diego Costa musel opustiť predčasne opustiť ihrisko a rovnako aj Dani Carvajal po vzájomnej šarvátke
61′ STRIEDANIE Hazard von De La Fuente dnu, Ramos von Javi Hernandez dnu, Isco von Rodrygo dnu, Modrić von Kubo dnu, Marcelo von Bale dnu
60′ GÓL REAL MADRID Z ľavej strany sa presadil Eden Hazard, ktorý nahral po rohovom kope na Nacha a Španiel znížil na 1-6
59′ Lucas Vázquez smeroval loptu na hlavu Benzemu, ale nakoniec bol z toho len rohový kop
54′ Po spolupráci Edena Hazarda a Marcela zakončoval Brazílčan nožničkami, ale namieril vedľa Oblakovej brány
51′ GÓL ATLÉTICO MADRID Joao Félix našiel presnou prihrávkkou Diega Costu a ten poľahky zakončil ponal Keylora Navasa na 0-6
46′ STRIEDANIE Courtois von Navas dnu

POLČAS: Real Madrid 0-5 Atlético Madrid
45′ GÓL ATLÉTICO MADRID Diego Costa premieňa penaltu a zvyšuje na 0-5
44′ Rozhodca odpískal penaltu pre Atlético Madrid po faule
39′ Konečne aj šanca na strane Realu Madrid, prišla úplne jednoducho. Vinícius bol sám na hranici vápna, čo si všimol Modrič. Poslal mu prihrávku. Brazílčan sa otočil, vystrelil a trafil žrď.
38′ Kieran Trippier si nabehol sprava do šestnástky a poslal dobrý center do päťky. V páde usmerňoval loptu pred prázdnou bránkou Joao Félix, no jeho pokus mieril nad.
31′ Kieran Trippier si nabehol sprava do šestnástky a poslal dobrý center do päťky. V páde usmerňoval loptu pred prázdnou bránkou Joao Félix, no jeho pokus mieril nad.
28′ GÓL ATLÉTICO MADRID Toto už pre Real Madrid začína byť dosť vážne. Miestami to vyzerá, ako keď hráte FIFU na najnižšej úrovni. Sergio Ramos rozohral hrôzostrašne, jeho prihrávku pred šestnástkou zachytil Koke, posunul na DIEGA COSTU, ktorý bol osamotený a nemýlil sa.
19′ GÓL ATlÉTICO MADRID V bráne Courtoisa končí už tretia lopta. Koke výborne zastavil rozohrávkou súpera pred jeho šestnástkou, prestrčil loptu pomedzi dvoch obrancov a do vápna a ÁNGEL CORREA zamieril nechytateľne k vzdialenejšej žrdi.
8′ GÓL ATLÉTICO MADRID Nočná mora Realu Madrid pokračuje, jeho defenzíva to znova nezvládla. JOAO FÉLIX si otvára strelecký účet v novom drese. Saúl mal na ľavej strane šestnástky veľa priestoru po tom, ako získal loptu a poslal presnú prihrávku pred malé vápno. Tam zas ostal zabudnutý mladý Portugalčan.
1′ GÓL ATLÉTICO MADRID DIEGO COSTA otvára skóre už po 43 sekundách. Atlético predviedlo rýchlo akciu, defenzíva Realu Madrid prepadla. Sergio Ramos bol neskoro pri útočníkovi súpera a aj keď loptu tečoval, tak jej ceste do siete nezabránil.