Domov Klub La Liga: V 6. kole La Ligy zabezpečili výhru Realu Madrid Brazílčania

La Liga: V 6. kole La Ligy zabezpečili výhru Realu Madrid Brazílčania

KONIEC: Real Madrid 2-0 Osasuna
86′ Rodrygo opäť v zakončení po hlavičke Luku Jovica sa lopta dostala k nepokrytému Brazílčanovi, ale v ťažkej pozícii netrafil bránu
🔁 81′ STRIEDANIE Fede Valverde DOLE James Rodriguez HORE
⚽️ 73′ GÓL REAL MADRID Rodrygo si neuveriteľne spracoval loptu po Casemirovom dlhom pase a len 18-ročný Brazílčan krásne skóroval

🔁 71′ STRIEDANIE Vinicius Junior DOLE Rodrygo  HORE
68′ Fede Valverde vypálil odrazenú loptu spoza 16-tky, ale bránu netrafil
67′ Kroos opäť s peknou strelou na bránu, ale jeho strela bola odvrátená na rohový kop
65′ Thibaut Courtois sa začal rozcvičovať po tom, čo Areloa zle dopadol a mal problém s ľavou nohou. Areola je napokon v poriadku a pokračuje v hre.
58′ GÓL REAL MADRID Luka Jovic sa po skvelej prihrávke od Viniciusa tentokrát už nemýlil a zvýšil na 2-0. Lukov gól napokon neplatil po posúdení systémom VAR, nakoľko bol vo veľmi tesnom ofsajde
❗️ŽLTÁ KARTA Nacho Fernandez
50′ Lukovi Jovicovi nie je súdené dať gól, Lucas Vázquez mu prihral do jasnej šance, ale Srb prekopol bránu
46′ Druhý polčas začal
POLČAS: Real Madrid 1-0 Osasuna
45′ Dobrú loptu z vlastnej polovice dostal Cardona, ale Alphonse Areola predviedol veľmi dôležitý a istý zákrok
43′ Ďalší útok Viniciusa, ktorý sa presadil cez obranu, prihrával do stredu malého vápna na Jovica, ale ten nedokázal prestčiť loptu do brány
⚽️ 36′ GÓL REAL MADRID Vinicius Junior predviedol krásnu strelu, ktorá končí za chrbtom Rubéna

33′ Hrá sa prevažne medzi šestnástkami oboch tímov
19′ Domáci ožili, Toni Kroos nebezpečne vypálil z 25 metrov, ale jeho strela ľavou nohou mierila tesne vedľa brány
18′ Álvaro Odriozola predviedol odvážny útok, centroval z pravej strany a hostia si takmer dali vlastný gól a následnú dorážku Luka Jovic nedokázal nasmerovať do brány
14′ Vinicius zakladal útok z ľavej strany, ale napokon z toho nebolo nič, nakoľko jeho center bol preťažený
❗️10′ ŽLTÁ KARTA Éder Militão
4′ Opatrný začiatok zápasu na oboch stranách, bez vyloženej šance
ZOSTAVA REAL MADRID: Areola; Odriozola, Militao, Ramos, Nacho; Kroos, Casemiro, Valverde, Lucas Vázquez, Jovic, Vinicius Jr.
ZOSTAVA OSASUNA: Rubén; Lillo, Raúl Navas, Roncaglia, Estupiñán; Rober Ibáñez, Moncayola, Fran Mérida, Rubén García; Brandon, Cardona.