Domov Klub Liga majstrov: PSG 3-0 REAL MADRID

Liga majstrov: PSG 3-0 REAL MADRID

6 komentárov

KONIEC: PSG 3-0 Real Madrid
⚽️ 90′ GÓL Meunier bol na konci chladnokrvnej akcie domácich, ktorá znamenala tretí gól do siete Realu Madrid. Neskutočné!

82′ ŽLTÁ KARTA Vinicius Jr.
🔁 79′ STRIEDANIE Bale VON, Vinicius DNU
79′ V zakončení opäť Karim Benzema, ale jeho hlavička bola nepresná a skončila mimo brány Keylora Navasa
77′ Karimovi Benzemovi sa podarilo zníźiť na 2-1, ale gól neplatil kvôli ofsajdu Lucasa Vázqueza
🔁 70′ STRIEDANIE James, Hazard VON Jovic, Vazquez DNU
61′ Di Maria so skvelou prihrávkou na Sarabiu, ktorý sa ocitol vo veľkej šanci, ale namieril nepresne
60′ Nebezpečná strata lopty z kopačiek Los Blancos, z ktorej ťažil Di Maria, snažil sa prelobovať Courtoisa, ale lopta skončila nad bránou bieleho baletu
58′ Druhý polčas zatiaľ bez výraznejšej akcie. Real Madrid dominuje v držaní lopty úvodných minútach druhého polčasu, ale vyloženejšiu šancu si nevypracoval.
POLČAS: PSG 2-0 Real Madrid
45′ Tvrdá strela Garetha Balea, ktorá len tak presvišťala popri Navasovej bráne, ale strele chýbalo trochu viac presnosti
39′ Zakončoval Icardi z otočky, ale jeho strela bola slabá a Courtois si s ňou bez problémov poradil
 35′ GÓL Gareth Bale po technickej paráde preloboval Keylora Navasa, ešte sa všetko preveruje cez VAR a rozhodca gól neuznal kvôli hre rukou zo strany Balea

⚽️ 33′ GÓL Ángel Di María opäť presne zakončil. Tentokrát strelou spoza 16-tky k bližšej tyči nedal Courtoisovi šancu

32′ Zakončenie Garetha Balea doslova lízlo hornú sieť Navasovej brány
31′ Pískaný faul na Garetha Balea tesne pred veľkým vápnom. Dobrá príležitosť na priame ohrozenie Keylora Navasa
22′ Center Daniho Carvajal hľadal hlavu Karima Benzemu, ale jeho zakončenie nebolo vôbec nebezpečné pre bránu PSG
16′ Eden Hazard mohol rýchlo odpovedať na gól domácich, ale jeho strelecký pokus skončil tesne vedľa brány Keylora Navasa
⚽️ 14′ GÓL Ángel Di María strieľa úvodný gól zápasu po akcii z ľavej strany. Prestrelil Militaa aj Courtoisa a prvý strelecký pokus domácich končí za Courtoisom

8′ Gareth Bale dostal skvelú prihrávku na pravej strane, prenikol do pokutového územia, hľadal Benzemu, ale lopta skončila u Keylora Navasa
Základná zostava PSG: Keylor Navas; Meunier, Thiago Silva, Kimpembe, Bernat; Marquinhos, Gueye, Verratti; Di María, Sarabia a Icardi.
Základná zostava REAL MADRID: Courtois; Carvajal, Varane, Militao, Mendy; Casemiro, Kroos, James; Bale, Hazard a Benzema.