Domov Klub Liga majstrov: Real Madrid si vezie tri body z horúcej tureckej pôdy

Liga majstrov: Real Madrid si vezie tri body z horúcej tureckej pôdy

🔁 82′ STRIEDANIE Rodrygo DOLE Jovic HORE

🔁 79′ STRIEDANIE Valverde DOLE James HORE

🔁 79′ STRIEDANIE Hazard DOLE Vinicius HORE

❗️ 69′ ŽLTÁ KARTA Nzonzi (Galatasaray)

65′ Benzema perfektne našiel Edena Hazarda, ktorý sa uvoľnil, prehodil si brankára, zakončoval do prázdnej brány, ale napálil rovno do brvna. Kolotoč nepremenených šancí bieleho baletu…

61′ Carvajal sa dostal k odrazenej lopte a pálil spoza 16-tky, ale opäť podobne ako jeho spoluhráći namieril len do Musleru

59′ Eden Hazard vo veľkej šanci, avšak zakončoval z veľkého uhlu ľavačkou a napálil priamo do Musleru

53′ Benzema v obrovskej šanci po perfektnej Kroosovej prihrávke, jeho zakončenie vyrazil na roh Muslera

❗️ 46′ ŽLTÁ KARTA Jean – Michael Seri (Galatasaray)

46′ Druhý polčas začal

POLČAS: Galatasaray 0-1 Real

44′ Benzema s ďalším streleckým pokusom, ale opäť neohrozil brankára Galatasarayu

40′ Benzema dostal prihrávku od Valverdeho do voľného priestoru, ale zbytočne zakončoval spoza 16-tky a strela mierila vysoko nad

38′ Babel rozohral nebezpečnú akciu prihral na voľného Belhandu, ale Courtois opäť pôsobil isto a loptu vyrazil

28′ Eden Hazard sa presadil v pokutovom území, ale jeho zakončenie si tak nepredstavoval ani on sám, chýbala presnosť

26′ Toni Kroos zahrával priamy kop, hľadal hlavu Sergia Ramosa, ale nakoniec bol z toho len odkop od brány

⚽️ 18′ GÓL REAL MADRID Eden Hazard našiel skvelou prihrávkou v pokutovom území Toniho Kroosa a ten namieril presne

15′ Karim Benzema v šanci! Strele opäť chýbala razancia a Muslera pohodlne chytil

14′ Hrá sa vo vysokom tempe a tentokrát sa v šanci ocitol Rodrygo, ale namieril presne na brankára Musleru

11′ Courtois opäť skvelý zákrok, v rozmedzí jednej minúty vytiahol dva skvelé zákroky aké sme snáď v jeho podaní ešte nevideli v drese Realu Madrid

10′ Thibaut Courtois predviedol dôležitý zákrok, ktorým zabránil jasnej šanci domácich

REAL MADRID XI – Courtois; Carvajal, Varane, Sergio Ramos, Marcelo; Valverde, Casemiro, Kroos; Rodrygo, Benzema a Hazard.

GALATASARAY XI – Muslera; Mariano, Luyindama, Marcao, Nagatomo; Donk, N’Zonzi, Seri; Belhanda, Andone a Babel.