Domov Klub Jesus Vallejo v kvíze – kto je tímový DJ, najväčší hráč, či najlepší imitátor v tíme?

Jesus Vallejo v kvíze – kto je tímový DJ, najväčší hráč, či najlepší imitátor v tíme?

Autor: dado23
0 komentár

Jesus Vallejo sa v nedávnom rozhovore pre denník MARCA rozhovoril o svojich spoluhráčoch v Reale Madrid. Kto je tímový DJ a kto je najväčší hráč hier? Vallejo je súčasťou Realu Madrid už takmer celú sezónu a za ten čas spoznal svojich spoluhráčov veľmi dobre. Možno až príliš…

Vallejo dal niektorým zo spoluhráčov v krátkom kvíze niekoľko prívlastkov. Napríklad Marcosa Llorenteho označil za najzdravšieho hráča v klube, Marca Asensia ako najviac posadnutého jasličkami, najlepším imitátorom je podľa neho Cristiano Ronaldo, Isco je zase najväčším fanúšikom siesty, Sergio Ramos je tímovým DJ-om, Nacho poskytne najlepšie rady ohľadne miest, ktoré treba navštíviť v Madride a zároveň je tým, kto sa chová najviac ako tréner, Marcelo najviac spieva v sprche a Toni Kroos je najlepší technik.

Dani Carvajal bol označený v troch kategóriách – najpoverčivejší, najaktívnejší v skupine WhatApp a najväčší hráč videohier. Najväčšími milovníkmi seriálov sú Kiko Casilla a Marco Asensio. V jednej kategórii Vallejo vybral aj sám seba – podľa neho má najlepšiu zbierku vymenených dresov zo zápasov.

zdroj: marca.com

Odporúčame