Domov Klub Čerstvé správy z Madridu: Marcelo, Rodrygo, Club Bruggy…

Čerstvé správy z Madridu: Marcelo, Rodrygo, Club Bruggy…

Autor: Administrátor

Sototňajší zápas La Ligy na Wanda Metropolitano s Atléticom Madrid mohol znamenať predĺženie série bez strely na bránu, ale všetko to zmenil v 90. minúte Diego Costa hlavičkou. Los Blancos predĺžili sériu bez inkasovaného gólu na tri zápasy po sebe. Stalo sa tak od prehry 3-0 s PSG.
Benzema postupne prekonáva Di Stéfana
Karim Benzema sa stal najlepším zahraničným hráčom, čo sa týka počtu výstupení v mestskom derby s Atléticom. Od svojho príchodu v roku 2009 nastúpil na El Derbi Madrileño už 20-krát.
Rodrygo pomohol Castille k víťazstvu
Rodrygo Goes, ktorý dokázal skórovať v prvých dvoch minútach svojho debutu za A-tím v polovici týždňa, pokračoval v sobotu v rovnakom smere. Hral za Castillu a výrazne pomohol svojmu tímu k celkovému víťazstvu 3-1 nad Rayo Majadahonda.
Osemnásťročný hráč nielenže ponúkol skvelý výkon plný momentov kvality, ale dokázal sa zapísať aj na listinu strelcov.
Marcelo bude chýbať v Lige majstrov
Rodrygo trénoval s prvým tímom Realu Madrid na prípravu na stretnutie Ligy majstrov s Club Bruggy. Avšak Brazílčan Marcelo sa nezúčastnil tréningu s tímom vo Valdebebas, pretože pokračuje vo svojom zotavovaní zo zranenia chrbta a zdá sa, že pravdepodobne vynechá zápas Ligy majtrov na Bernbéu.
Club Bruggy sa veľkolepo pripravili na Real Madrid
Club Bruggy remízovali vo svojom úvodnom stretnutí Ligy majstrov s Galatasarayom 0-0. Do španielskeho hlavného mesta však prichádzajú v skvelej forme, keď v domácej belgickej lige zdolali tím Mechelen 5-0.
zdroj: as.com