Cristiano Ronaldo otvorene hovoril o svojej rivalite s Lionelom Messim a odhalil veľkú mieru rešpektu k Argentínčanovi.
Napriek tomu, že už nie sú súpermi v tej istej lige, súperenie medzi nimi ako aj debaty o tom, kto je lepší pokračujú naďalej.
„Nepochybujem o tom, že Messi zo mňa urobil lepšieho futbalistu a naopak,“ povedal Ronaldo pre TV1.
„Keď ma vidí vyhrať trofej, musí ho to bolieť, pretože mňa to bolí, keď urobí to isté. Skutočne obdivujem jeho kariéru, hovoril aj o tom, že ho mrzí môj odchod zo Španielska, pretože ocenil rivalitu.“
Portugalčan hovoril aj o tom, že ich rivalita nie je jedinečná: „Je to dobrá rivalita, ale nie je jediná. Michael Jordan ju mal v basketbale, Ayrton Senna a Alain Prost vo Formule 1. Všetci mali spoločné to, že to bola zdravá rivalita.“
O jeho vzťahu s Messim: „Máme perfektný profesionálny vzťah s Messim, zdieľame podobné chvíle už pätnásť rokov. Nikdy sme spolu neboli na večeri, ale nevidím v tom problém, že by sa tak nemohlo stať v budúcnosti.“
zdroj: marca.com
Cristiano Ronaldo: "Nepochybujem o tom, že Messi zo mňa urobil lepšieho hráča"
Subscribe
Prihlásiť
Prosím prihláste sa komentovanie
0 Komentárov
Staršie

