Domov Fanklub & komunita AKTUALIZÁCIA: Vyhrajte kompletný zájazd na zápas Ligy majstrov AS Rím – Real Madrid

AKTUALIZÁCIA: Vyhrajte kompletný zájazd na zápas Ligy majstrov AS Rím – Real Madrid

Autor: Administrátor
60 videní

Oficiálny fanklub Realu Madrid na Slovensku La Peña Madridista de Eslovaquia a časopis Green Magazine pripravili pre fanúšikov Realu Madrid skvelú súťaž.

V exkluzívnej súťaži môžete vyhrať zájazd na futbalový zápas Ligy Majstrov medzi AS Rím a Realom Madrid, ktorý sa uskutoční 27. novembra 2018 na štadióne v Ríme. Súčasťou výhry je lístok na zápas Ligy Majstrov, letecký transport do Ríma a späť a ubytovanie. Výhercu  bude na zápase sprevádzať zástupca redakcie časopisu Green Magazine.

Zažite vďaka časopisu Green Magazine a fanklubu La Peña Madridista de Eslovaquia atmosféru svetového futbalu naživo. Jedinou podmienkou súťaže je, aby ste sa stali členmi a fanúšikmi stránky Green Magazine Slovakia na Facebooku a musíte pozvať aj svojich priateľov, aby sa stali členmi a fanúšikmi skupiny Green Magazine Slovakia.

Podmienky súťaže
1. Staňte sa fanúšikom Facebook stránky Green Magazine Slovakia
2. Pozvite aj svojich priateľov
3. Zapojit do súťaže sa môžete do 9. novembra 23:59 hod.
4. Žrebovanie prebehne v sobotu 10. novembra o 10:00 hod.

„Jedného výhercu, alebo výherkyňu vyžrebujeme priamo v sídle nášho fanklubu. Zo žrebovania natočíme a uverejníme aj video,“ informoval prezident slovenského fanklubu Realu Madrid Marek Varga, ktorý sa žrebovania osobne zúčastní.

11.11.2018 17:00 AKTUALIZÁCIA: Výhercom sa stáva…


10.11.2018 21:20 AKTUALIZÁCIA: Žrebovanie prebehlo v poriadku, kontaktovali sme výhercu, ak výhru prijme zverejníme jeho meno, ak nie žrebujeme ďalej, o všetkom bude zverejnené video

10.11.2018 10:20 AKTUALIZÁCIA: Žrebovanie prebehne dnes (sobota 10. novembra) vo večerných hodinách

Subscribe
Notify of
20 Komentárov
Staršie
Novšie
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

20
0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x
()
x