Domov Novinky Všetci v bielom

Všetci v bielom

Fanúšikovia Grada Fans RMCF požiadali počas zápasu proti Athletic, aby všetci fanúšikovia prišli na zápas proti Manchestru City v bielom.

Autor: Marek Varga
0 komentár

Fanúšikovia vedia, aký dôležitý je dobrý výsledok proti Manchestru City na Bernabéu, keďže Real Madrid nikdy nevyhral na Etihad Stadium, kde sa bude hrať druhý zápas.

Fanúšikovia budú 12. hráčom Realu v prvom zápase a budú chcieť vydať zo seba všetko, aby podporili tím a znepríjemnili to hosťom. Nielen vynoveným štadiónom, ale aj bielym oblečením.

Počas druhej polovice zápasu proti Athletic skupina Grada Fans RMCF vyvesila transparent s výzvou smerom k fanúšikom, ktorí prídu na štadión o niečo viac ako týždeň. Na transparente bolo napísané: „9.4.24: Príďte na Bernabéu v bielom.“

V tento deň bude štadión plný fanúšikov. Fanúšikovia sa chcú pomstiť po minuloročnej porážke Ancelottiho tímu v Manchestri a pred spustením predaja vstupeniek boli mimosezónne vstupenky na Socio vypredané, pričom najlacnejšie vstupenky stáli 88 eur.

Očakáva sa tiež, ako fanúšikovia privítajú autobus Realu v blízkosti štadióna, a to približne dve hodiny pred začiatkom zápasu. Fanúšikovia Realu sa tešia na Ligu majstrov a urobia všetko, čo je v ich silách, aby pomohli tímu vyhrať prvý zápas.

V nedeľu hrali Los Blancos vo fialovom na Bernabéu. Už 9. apríla sa však všetko vráti do starých koľají a domáci budú oblečení v tradičných farbách pokúsia sa vyhrať proti aktuálnemu víťazovi Ligy majstrov.

Uvidíme, koľko fanúšikov sa dozvie o kampani navrhnutej Grada Fans RMCF, no zatiaľ si získava veľkú podporu na portáli X.

zdroj: x.com

Subscribe
Notify of
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x