Domov Novinky Víťazom Michalovce Cup 2013 je Real Madrid!

Víťazom Michalovce Cup 2013 je Real Madrid!

Papierové predpoklady sa naplnili a Real Madrid sa stáva víťazom Michalovce Cup 2013. O všetkom rozhodol posledný zápas s Chievo Verona.

Až päť gólov padlo v prvom polčase. Vedenia sa ujali mladíci Bieleho baletu, už v 2. minúte otvoril skóre Rivero. Chievu sa podarilo pomerne dosť rýchlo vyrovnať a to už v 10. minúte. Nakoniec sa prvý polčas skončil 2-1 pre Real Madrid.

Druhý polčas začal tak isto lepšie Real Madrid. Chievu sa aj napriek tomu podarilo vyrovnať, no o víťazstve Realu Madrid rozhodol v 74. minúte Garcia. Real Madrid vyhral tento zápas výsledkom 4-3 a hráči tak mohli oslavovať víťazstvo na turnaji Michalovce Cup 2013!

Real Madrid CF – AC Chievo Verona 4:3 (2:1)

Góly: 2. Rivero, 39. a 41. Rodriguez, 74. Garcia – 10. De Paoli, 44. Matteo Gallo, 64. Ncissah

ŽK: 23. Garcia – 37. Favre, 40. Salsano, 40. Provenzano

Rozhodoval: Jurenka – 2 000 divákov

REAL CF: Barbero – Bas, Herrera, Sena, Molina – Garcia, Grau (71. Buces), Seoane, Mayoral (61. Martinez) – Rivero, Rodriguez (75. Dorado)

AC CHIEVO: Salsano – Stangmellini (75. Amarantidis), Cerqueti (50. Bence), Oprut, Di Minico (75. Roma) – De Paoli (48. Idugbor), Favre, Matteo Gallo (63. Leris), Ceccarelli, Provenzano – Ncissah

zdroj: mfkzemplin.sk