Domov Novinky Vinícius so svalovým zranením v zápase Brazílie

Vinícius so svalovým zranením v zápase Brazílie

Vinícius Júnior opustil ihrisko v 27. minúte zápasu Brazílie proti Kolumbii. Útočník jasne ukázal, že má problém so svalom v stehne.

3 komentáre

V 26. minúte zápasu proti Kolumbii v kvalifikácii MS v zóne Južnej Ameriky si po krátkom šprinte sadol na ihrisko a ukázal, že nemôže pokračovať v hre.

Po návšteve lekára Brazílčan upozornil na problémy so svalmi ľavého stehna a na lavičke dostal na túto časť nohy ľadový obklad.

Pár minút predtým „sťal“ útočníka Realu Davinson Sánchez, ktorý dostal za faul žltú kartu. Pri tomto útoku bola zranená ľavá noha, ale hráč pokračoval v hre ešte niekoľko minút.

V auguste utrpel 23-ročný hráč zranenie, no v oblasti pravého stehna, kvôli ktorému bol asi mesiac mimo hry. Po polčasovom hvizde televízia ukázala, ako hráč Realu išiel tunelom a kríval.

Útočník sa s najväčšou pravdepodobnosťou vráti do Madridu, kde sa podrobí dôkladným testom. Potom budeme vedieť rozsah jeho zranenia. Do konca kalendárneho roka čakajú Real zápasy proti Cádizu, Neapolu, Granade, Betisu, Unionu, Villarrealu a Alavésu.

Vinícius pred odchodom z ihriska asistoval pri góle Martinelliho na 1:0. Nahradil ho João Pedro. Brazília napokon prehrala 1:2.

zdroj: X – Twitter